Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" 2020/2021 н. р.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1457 від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» Харківський державний університет харчування та торгівлі було затверджено базовим закладом вищої освіти із проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі  спеціалізації «Економіка та управління у сфері торгівлі».

На Конкурс надійшло 75 робіт (91студент, 62 наукових керівника) з 32 закладів вищої освіти, 15 міст України: Дніпра, Житомиру, Запоріжжя, Києва, Кременчука, Львова, Луцьку, Миколаєва, Одеси, Полтави, Рівного, Сєвєродонецьку, Сум, Харкова, Хмельницька.
27 квітня 2021 року відбулася підсумкова науково-практична конференція Конкурсу у режимі відео конференції, у якій взяли участь 27 студентів  з 24 закладів вищої освіти.
З привітальними словами до учасників конференції звернувся Голова галузевої конкурсної комісії, ректор Харківського державного університету, д-р техн. наук, професор Черевко О.І.
На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати переможцями Конкурсу та нагородити 23 здобувачів вищої освіти:
Дипломами І ступеня – 5 осіб;
Дипломами ІІ ступеня – 7 осіб;
Дипломами ІІІ ступеня – 11 осіб.
Автори 4 наукових робіт нагороджено Грамотами Конкурсу.
Наукових керівників студентських робіт відзначено подяками Галузевої конкурсної комісії.
Серед переможців Конкурсу є студенти нашого університету, яких нагороджено:

Дипломом ІІІ ступеня – Луценко Павло В’ячеславович; Навчально-науковий інститут економіки та фінансів; науковий керівник – доцент кафедри економіки та управління, к.е.н., доц.; Волосов А.М.
Дипломом ІІІ ступеня ‒ Юрчук Юлія Олександрівна; Навчально-науковий інститут економіки та фінансів; науковий керівник – доцент кафедри маркетингу і комерційної діяльності, к.е.н., доц. Олініченко К.С.
Щиро вітаємо переможців Конкурсу та їх наукових керівників,  бажаємо подальших наукових досягнень!