Загальна інформація

Єдина картка читача

У бібліотеках вищих навчальних закладів м. Харкова діє інноваційний корпоративний проект "Єдина картка читача", учасницею якого є наукова бібліотека ХДУХТ.

На виконання рекомендацій засідання Ради ректорів ЗВО III IV рівнів акредитації про діяльність бібліотек ЗВО у процесах забезпечення науки та освіти від 25.09.2012 р. щодо створення єдиної реєстраційної картки з метою взаємообслуговування, з 1 вересня 2013 р. діє проект «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова». Цей проект забезпечує систему взаємообслуговування читачів у бібліотеках закладів вищої освіти Харківського регіону.

Метою проекту «Єдина картка читача бібліотек ЗВО Харкова» є доступ студентів, аспірантів, викладачів та науковців закладів вищої освіти Харкова до фондів та електронних ресурсів бібліотек для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі через безкоштовне обслуговування у читальних залах бібліотек вишів. Кожен читач може користуватися бібліотеками ЗВО, які підписали Декларацію приєднання до проекту.

До проекту вже приєдналися 27 бібліотек ЗВО Харкова.

Оновлений список учасників проекту "Єдина картка читача" (травень 2019 р.)
 
Віртуальна мапа учасників проекта

 

 
Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача.

Наукова бібліотека пропонує науковцям, викладачам, студентам та іншим співробітникам ХДУХТ замовити та отримати "Єдину картку читача" у Відділі інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення,  к. 91, з 900 до 1700, тел. 349-45-37. З собою необхідно мати фотографію розміром 3х4 см та надати персональні дані.
Сигла Наукової бібліотеки Харківського державного університетухарчування та торгівлі для проекту "Єдина картка читатча" закладів вищої освіти ІІІ-І ступеня акредитації Харківського регіону - 21.
 
 
Електронні ресурси (у тому числі WEB OF SCIENCE, EBSCO, SCOPUS, Электронная Библиотека диссертаций РГБ тощо) доступні в бібліотеках-учасницях проекту "Єдина картка читача", Ви можете ними скористатися безпосередньо у бібліотеці, що має доступ до цих ресурсів через пред’явлення "Єдиної картки читача".
 
 3

Правила користування Єдиною карткою читача  Ознайомитись...

Правила користування бібліотекою

Поширені запитання

  •  Де отримати індекс УДК?

Пропонуємо Вам замовляти індекс УДК, ББК та авторський знак на наукові праці через електронну пошту за адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Також індекс УДК, ББК та авторський знак на наукові праці ви можете попередньо замовити в інформаційно-бібліографічному  відділі (к. 91, поверх 9), і протягом наступного дня отримати.

  • Куди здавати дисертацію?

1 примірник дисертації (підписаний автором, секретарем СВР, з печаткою) та 2 примірники авторефератів необхідно здати до кабінету директора наукової бібліотеки (к. 81, поверх 8) та отримати довідку про те, що наукова праця надійшла до фондів наукової бібліотеки вчасно.

  • Порядок пiдписання обхiдного листа

Користувачі, що закінчили навчання в ХДУХТ, або співробітники, які звільняються з роботи, зобов'язані розрахуватися з бібліотекою і підписати обхідний лист встановленого зразка. Для цього необхідно отримати його у відділі кадрів університету, потім отримати відмітку працівників бібліотеки про відсутність заборгованості на абонементах:

  • наукової та художньої літератури (к. 73, поверх 7);
  • студентських абонементах (к. 82, 83, поверх 8);
  • відділі комплектування та наукової обробки документів і організації каталогів (к 71-72, поверх 7).

 

  • Матеріали, необхідні для розміщення рефератів дипломних робіт, здобувачів вищої освіти у репозитарій ХДУХТ:

Шановні колеги!
Зверніть увагу, що матеріали, необхідні для розміщення рефератів дипломних робіт, здобувачів вищої освіти у репозитарій ХДУХТ, потрібно надати у форматі PDF за прикладом, який додається. Ознайомитись...