Новини економічного факультету

Ніч Науки

24 вересня 2016 р.  в університеті пройшла "Ніч Науки". У цьому заході прийняли активну участь усі кафедри факультету.

24 вересня "Ніч науки в Харкові"

Запрошуємо випускників шкіл, коледжів, технікумів та їх батьків взяти участь у міському заході «Ніч науки в Харкові», що відбудеться 24 вересня 2016 року. В рамках заходу відбудеться демонстрація відеороликів про університет та його досягнення,  проведення майстер-класів та дегустація продукції, що розроблена за участі науковців та студентів ХДУХТ. Початок о 16-00.

15 вересня-«День маркетолога»!

15 вересня 2016 р. відбулося «Посвячення першокурсників у маркетологи»

Посвячення у студенти І курсу Харківського державного університету харчування та торгівлі

31 серпня 2016 року  в ПС "Сучасник" відбулося перше урочисте свято нового навчального року – Посвячення у студенти І курсу Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді".

7 квітня 2016 р. в університеті пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді".

Підведено підсумки проведення Ι етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

24 лютого 2015 р. підведено підсумки проведення Ι етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  з дисциплін та спеціальностей.