До уваги вступників!!!

Харківський державний університет харчування та торгівлі оприлюднив кінцеві рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на бюджетну форму здобуття освіти.

Розподіл місць відбувся за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.
З рейтинговими списками за спеціальностями можна ознайомитися на посиланням: https://www.hduht.edu.ua/index.php/uk/rejt-sp
Також вступники можуть дізнатися, чи отримали рекомендації на бюджет, у своїх електронних кабінетах.
Статус заяв тих вступників, яких рекомендували до зарахування на бюджет, змінені зі статусу "Допущено" на статус "Рекомендовано (бюджет)".
Навпроти заяви вступника в електронному кабінеті, за якою він рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, найближчим часом з’явиться статус "Рекомендовано до зарахування".
Вступники, які отримали рекомендації, мають подати до університету оригінали документів до 1800 2 серпня 2021р.
Статус заяв вступників, які виконають вимоги до зарахування зміниться на статус "До наказу (бюджет)".
Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня, а переведення на вакантні місця держзамовлення – не пізніше 19 серпня.
Вступник може отримати лише одну рекомендацію на бюджет. Якщо він відмовиться від бюджетного місця, визначеного алгоритмом, цьогоріч зможе вступити лише на контракт.
Якщо вступники, які отримали рекомендацію на бюджет і планують виконати вимоги до зарахування (надати оригінали документів), хочуть продовжити брати участь у конкурсі на інші місця на контракт, то вони мають зробити відповідне підтвердження у власному електронному кабінеті для кожної заяви, за якою бажають продовжити участь у таких конкурсах, або написати відповідну заяву у довільній формі у Приймальній комісії (для вступників які подавали паперові заяви).
Заяви вступників, які не отримали рекомендацію на бюджет або не виконали вимоги до зарахування (не були включені до наказів про зарахування на навчання за державним або регіональним замовленням), скасовуватись не будуть, а вступникам не потрібно здійснювати відповідні підтвердження в електронних кабінетах або подавати додаткові заяви до Приймальної комісії. Статус таких заяв зміниться з "Допущено" на "Рекомендовано (контракт)" не раніше 10 серпня 2021р.

Приймальна комісія ХДУХТ працює:
Пн-пт с 1000 до 1800
Сб-нд з 1000 до 1500