Науково-практичний семнар-тренінг "Проблемні питання призначення судових товарознавчих експертиз лікарських засобів та дієтичних добавок"

Харківський державний університет харчування та торгівлі разом із Полтавським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України провів науково-практичний семнар-тренінг "Проблемні питання призначення судових товарознавчих експертиз лікарських засобів та дієтичних добавок".  Семінар проводився у дистанційному форматі із використанням платформи ZOOM.

У семінарі окрім організаторів взяли участь Національний фармацевтичний університет (м. Харків), Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Семінар було присвячено питанням експертизи лікарських засобів, дієтичних добавок, харчової продукції із використанням збагачуючих харчових інгредієнтів тощо.
Від університету на семінарі виступили проректор із наукової роботи, професор Михайлов Валерій Михайлович, завідувач кафедри хімії, мікробіології та гігієни харчування, професор Євлаш Вікторія Владленівна із доповіддю "Дієтичні добавки. За та проти", доценти кафедри хімії, мікробіології та гігієни харчування Аксьонова Олена Федорівна із доповіддю "Підвищення якості желейних виробів з вітаміном С" та Губський Сергій Михайлови із доповіддю "Аспекти валідації методики кількісного визначення вітаміну С в желейних харчових системах".
Фахівці поділилися думками та сформували резолюцію семінару, яка буде передана до відповідних компетентних органів. Учасники семінару отримали сертифікати учасників від Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.