ВСІ НОВИНИ       

Конкурс серед студентів "Розумним Бути Модно"

Розпочався конкурс серед студентів "Розумним Бути Модно",  переможці якого отримують стипендії на оплату навчання. До участі в даному заході пропонуємо долучитися студентів Харківського державного університету харчування та торгівлі та поборотися за перемогу. Головні винагороди конкурсу:

  • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Конкурсантами пропонується стати студентам Харківського державного університету харчування та торгівлі всіх курсів та факультетів, денної, заочної форм навчання, бюджетної чи контрактної основи.

Правила та вимоги конкурсу "Розумним Бути Модно":

Головна ідея конкурсу полягає в написанні студентами наукового есе на тему: "Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЄС".

Для написання есе конкурсант має за власним бажанням обрати предмет дослідження, виходячи з його актуальності та відповідності головному питанню. Дослідження необхідно проводити за напрямком здобуття кваліфікації.

Допускається опрацювання проблематики по одному або декільком спеціальностям:

  • Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Рекомендований об’єм есе складає від 1 до 30 сторінок А4 електронного формату .docз використанням шрифту 14. Зміст та структура роботи можуть бути довільними, але маютьобов’язково включати чіткеформулювання питання, конструктивні пропозиції щодо вдосконалення предмету дослідження, підсумовуючі висновки.

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/" за посиланням.

Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.
Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
Deadline – 30.09.2019 р.
Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс "Розумним Бути Модно" проводиться за ініціативи міжнародної компанії "OpenMediaGroup" та за партнерської підтримки:

http://www.likar.info/">likar.info  - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
https://e-kvytok.kiev.ua/">e-kvytok.kiev.ua   - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
http://www.uaua.info/">uaua.info   - Інформаційний портал для батьків про дітей;
http://www.nadra.com.ua/">nadra.com.ua   - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.