Моя душа на крилах вишиванки

gerb

18 травня 2017 року на абонементі наукової та художньої літератури відбувся захід "Моя душа на крилах вишиванки". Основна мета заходу – збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді Присутні вирушили в яскраву народознавчу подорож.

Яскраві візерунки, сланкі оксамитовим килимом барвистих трав і квітів, з яких нам посміхаються жар – птиці і химерні  півні все це створює самобутній скарб українського народу – вишиванку.

Святковий настрій створювала виставка яскравих, барвистих вишиванок, чудових рушників,  вишитих серветок та домотканих виробів. Доповнювала колекцію українських вишиванок тематична виставка книг  "Одягни книгу у вишиванку". На виставці були представлені книги з історії української вишиванки,  з української етнографії, культури і побуту населення України. Гості бібліотеки з радістю доторкнулися серцем і душею до народних витоків, національного культурного надбання українців – вишиванки.

Отже, історія вишиванки, техніка і способи її виконання є всесвітньо відомим видом мистецтва та художньою творчістю нашого народу. Наші предки залишили нам в спадок величезне багатство, і ми зобов’язані не тільки зберегти ці безцінні скарби, але й примножити їх кількість і передати у спадок нашим нащадкам.

КОНТАКТИ

Директор: (057)349-45-35, кімн. № 81

Заступник:(057)349-45-37, кімн. № 92
Відділ комплектування:
(057)349-45-26, кімн. № 84
Довідково-бібліографічний відділ:
(057)349-45-37, кімн. № 91