Іноземним студентам і партнерам

    Порядок прибуття іноземних абітурієнтів на навчання у Харківський державий університет харчування та торгівлі

Додаткова інформація: 

Для отримання візи з метою навчання в Україні (D13) абітурієнт звертається до Посольства України у своїй або в сусідній країні із заявою про отримання візи, додавши до заяви запрошення на навчання в Харківський державний університет харчування та торгівлі.

Згідно із законодавством України, для належного і своєчасного оформлення документів на легальне перебування в Україні абітурієнтові необхідно завершити процедуру вступу до навчального закладу не пізніше ніж за 1 місяць до закінчення терміну дії візи.

Після отримання візи на навчання (D13) абітурієнт зобов'язаний повідомити відповідального представника компанії-посередника електронною поштою або телефоном про дату прибуття в Україну і номер рейсу не пізніше ніж за 1 тиждень для підготовки листа-повідомлення Державної прикордонної служби України у аеропорту.

Після прибуття до аеропорту для проходження митного контролю іноземний громадянин повинен мати при собі:

  • паспорт з візою «D13»;
  • оригінал Запрошення на навчання у ХДУХТ;
  • гроші в сумі не менше 2500$ доларів США готівкою або на картці, щоб підтвердити свою фінансову платоспроможність оплати за навчання та проживання в гуртожитку ХДУХТ;
  • знати мету прибуття до України.

Якщо не буде виконаний хоча б один з вищеперерахованих пунктів, іноземний громадянин не буде пропущений на територію України прикордонним контролем.

Наші контакти
 Андрій Леонтійович ФОЩАН
 Проректор з міжнародної роботи
radch Анна Едуардівна РАДЧЕНКО
Керівник ЦМОС
   
За довідками звертатись 
в ЦЕНТР МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ та СПІВРОБІТНИЦТВА 
(7 поверх, 77 кабінет)

+38 (057) 34-94-504

 

333 вул. Клочківськая,
ХАРКІВ, УКРАЇНА, 61051