Кафедра фінансів та обліку

                                                                  facebook2


IMG 4
 
 
 
 
 
 
Завідуюча кафедрою фінансів та обліку

доктор економічних наук, професор

НЕСТЕРЕНКО Оксана Олександрівна

 

 

 

 

Про кафедру

Кафедра фінансів та обліку входить до складу навчально-наукового  інституту економіки та фінансів ХДУХТ. Діяльність кафедри спрямована на підготовку високоосвідчених і професійно грамотних фахівців у галузі фінансово - господарської діяльності для підприємств різних форм власності, які мають високу ступінь компетентності і відповідають сучасним вимогам практики.

Кафедра фінансів та обліку є випусковою зі спеціальностей 072 Фінанси, банківська справа та страхування та 071 Облік і оподаткування за ступенем бакалавр,  магістр.

Специфіка навчання на кафедрі фінансів та обліку дозволяє сформувати у студентів широкий світогляд на фінансово - економічні проблеми. Колектив кафедри спрямовує свою діяльність на підвищення якості підготовки студентів, розвитку в них інтелектуального, творчого мислення і вміння орієнтуватися в складних ситуаціях. 

Випускники працюють у банківських установах, страхових, інвестиційних, брокерських, аудиторських компаніях, аналітичних підрозділах державних та комерційних установ, податкової та митної служби.