Кафедра менеджменту


НОВИНИ

Вітаємо бакалаврів із менеджменту з успішним захистом дипломних робіт! Для вас починається час нових перемог, початок серйозного професійного шляху! Успіхів і вдачі!!

Zahist 3site

Zahist 2site

 

18 травня 2021 р. в Харківському державному університеті харчування та торгівлі пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність". На пленарному засіданні виступив завідувач кафедри менеджменту, д-р екон. наук Леонід Миколайович Яцун з доповідями "Факультет менеджменту ХДУХТ – 30 років становлення та розвитку" і "Імплементацiя Нацiональної економiчної стратегiї – 2030 в наукові дослiдження факультету менеджменту".

1

2

3

4

 

День відкритих дверей факультету менеджменту ХДУХТ в он-лайн форматі відбувся 17 квітня 2021 року!

DVD 2021 04 17 17 22 20

Учасники - учні старших класів шкіл, гімназій, ліцеїв, а також студенти старших курсів коледжів активно спілкувались із деканом факультету, професором Давидовою О.Ю., завідувачами кафедр, професорами Яцуном Л.М., Терешкіним О.Г., Міносяном А.С., з відповідальним секретарем приймальної комісії університету, доцентом Калєнік К.В., з викладачами кафедр. Щиро дякуємо за інтерес до наших спеціальностей! Бажаємо вступникам 2021 успішного складання ЗНО!

DVD 2021 04 17 17 22 18

Чекаємо на Вас на наших спеціальностях: 073 Менеджмент; 241 Готельно-ресторанна справа; 242 Туризм!

 

За результатами роботи секції №14 студентки 3 курсу факультету менеджменту Зайцева Ліза і Тютюнник Олеся нагороджені Дипломом за кращу доповідь!

 stud conf viber 2021 1stud conf viber 2021 2

 stud conf viber 2021 3

 stud conf viber 2021 4

 

pozdorovlennya konkurs2020 1

 

Кафедра менеджменту в 2021 році вперше провела практику «Вступ до фаху» в он-лайн форматі для студентів 1 курсу спеціальності «Менеджмент»! У межах практики відбулось 10 неймовірно цікавих, змістовних та мотиваційних круглих столів з випускниками факультету менеджменту і магістрантами спеціальності! Ми впевнені, що тепер наші першокурсники точно знають, яку сферу діяльності обрати. Яким повинен бути сучасний успішний менеджер, з якими складнощами необхідно бути готовим працювати! А коли все зрозуміло - тільки вперед!

pract 2021 1

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Тетяною Пугач - успішним менеджером у сферах туризму, готельного бізнесу, банківської справи в Україні, Туреччині, ОАЕ. Також Тетяна 5 років працювала викладачем на кафедрі менеджменту нашого університету.

pract 2021 2

Міжнародний он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Альоною Ткачовою - успішним менеджером готельного бізнесу Туреччини!

pract 2021 3

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Вікторією Салій - успішним менеджером з персоналу у готельному бізнесі, досвідченим бізнес-тренером.

pract 2021 4

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з магістрантом спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Маріанною Резнік, яка щиро поділилася досвідом в навчанні, участі у програмах міжнародних стажувань, наукових, волонтерських, соціальних, культурних проектах.

pract 2021 5

Міжнародний он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Катериною Савченко - успішним менеджером виставкової індустрії Німеччини.

pract 2021 6

Міжнародний он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Аліною Биковою - успішним менеджером у сферах торгівлі, готельного бізнесу, індустрії краси США.

pract 2021 7

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Євгенією Лавриненко - успішним менеджером міжнародних компаній торгівлі, IT-технологій. Перший міжнародний досвід менеджера Євгенія отримала у міжнародних стажуваннях у готелях Туреччини ще під час навчання в університеті.

pract 2021 81

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Крістіною Бахірєвою - успішним менеджером з персоналу в сферах торгівлі та кавового бізнесу.

pract 2021 9

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з магістрантом спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Оленою Сидоренко, яка щиро поділилася досвідом голови студентського самоврядування факультету, участі в програмах міжнародних стажувань, практичним досвідом он-лайн торгівлі.

pract 2021 10

Он-лайн круглий стіл студентів спеціальності «Менеджмент» з випускницею факультету Аліною Дідковською - успішним менеджером в сфері міжнародного туризму, досвідченим координатором весільних свят.

pract 2021 11
 

30 листопада у Харківському вищому коледжі мистецтв відбулася чергова зустріч зі студентами випускного курсу!

proforient

Дякуємо викладачам коледжу за органызацыю зустрічі! Дякуємо студентам за увагу, серйозні питання, позитивний зворотний зв'язок!  

 

28 листопада 2020 року об 11.00 запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей факультету менеджменту

DVD FM 2020 1

 

15 жовтня 2020 року кафедра менеджменту ХДУХТ взяла участь в засіданні Харківського Дипломатичного корпусу.

Yatzun2

Засідання проходило в Спортивно-оздоровчому комплексі «Аркада» під керівництвом Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради (директор - Рудь Віктор Олександрович).

Yatzun3

Теплий прийом всім учасникам організували викладачі та студенти Харківського торговельно-економічного коледжу (директор - Радченко Людмила Олексіївна).

Yatzun4

З цікавою лекцією на тему «Кулінарна дипломатія» виступив завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Яцун Леонід Миколайович.

Yatzun11

 

 

Бажаєте отримати сучасну освіту за програмою "Менеджмент" з орієнтацією на управління ресторанним і торговельним бізнесом, зовнішньекономічною діяльністю? Вступайте до бакалаврату та магістратури кафедри менеджменту ХДУХТ

zaprosh Scool2

zaprosh koll2

zaprosh magister2

 

Друзі! У 2020 році Кафедра менеджменту організацій Харківського державного університету харчування та торгівлі запрошує всіх до співпраці !!! Чекаємо на нашій спеціальності випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, інститутів!

Reklama

Reklama1

 

12 березня студенти 1-3 курсів взяли участь в круглому столі в Обласному центрі зайнятості

 Tzentrzanyat2020 1

Студенти проходили тестування, навчалися створювати резюме, що "працюють"!

Tzentrzanyat2020 2

Ми дізналися про те, що спеціалісти нашої спеціальності та нашого Університету затребувані на ринку праці!

Tzentrzanyat2020 3

 

Поздоровляємо з успішним захистом дипломних робіт наших магістрів спеціальності "Менеджмент"! Бажаємо впевнено крокувати сходами успішної кар'єри, ставити досяжні цілі та ефективно їх досягати!

Zahust2019 1

Zahust2019 2

Zahust2019 3

 

Команда викладачів кафедри менеджменту організацій та студентів спеціалізації "Менеджмент організацій і адміністрування" відмінно відпрацювали День відкритих дверей ХДУХТ 24.11.2019 року!

DVD 11 2019 1

Тема менеджменту пронизує всі сфери сучасної діяльності!

DVD 11 2019 2

Всім нашим гостям - майбутнім абітурієнтам - бажаємо успішної здачі ЗНО та вступу на нашу спеціальність у 2020 році!

DVD 11 2019 3

Менеджмент - твоє успішне майбутнє !!!

DVD 11 2019 4

 

Новий підхід до профорієнтаційної роботи! 24 листопада уХарківському вищому коледжі мистецтв відбулася зустріч зі студентами випускного курсу та їх батьками! Дякуємо викладачам коледжу за можливість взяти участь у такій зустрічі! Дякуємо студентам і батькам за увагу, серйозні питання, позитивний зворотний зв'язок! Упевнені, що така форма дасть хороший результат! 

zustrich2

 

Традиційним для кафедри менеджменту організацій ХДУХТ є зустрічі з випускниками, які діляться набутим досвідом, згадують найцікавіші моменти навчання, розповідають про свою кар'єру теперішнім студентам. Саме такою є зустріч із Євгенією Лавриненко - учасницею 3-х міжнародних стажувань під час навчання в університеті, успішним менеджером 2-х міжнародних компаній! Цікава та одночасно інформативна зустріч закінчилася аплодисментами студентів!

zustrich1

Запрошуємо всіх наших випускників на зустрічі зі студентами! Будемо дуже раді і безмежно вдячні! Гарантуємо позитивні емоції та натхнення на нові успіхи!!! 

 

Студенти 2-3-4 курсів спеціальності 073 Менеджмент ознайомилися з роботою міжнародної компанії Филип Моррис Украина, Табачная Фабрика, яка працює за світовими стандартами виробництва і якості.

ecscurs2

ecscurs3

ecscurs4

ecscurs5

Екскурсію - ознайомлення з роботою винного бару Shvili Shvili Wine bar&shop для майбутніх менеджерів проводить чарівна випускниця нашої спеціальності Оксана Геращенко

ecscurs1

Студенти факультету менеджменту відвідали Інтерактивний музей кави. Ознайомилися зі специфікою основних проектів, починаючи від #domkofe и #Coffeelaktika, і закінчуючи Школою Бариста.

DC1 2019

DC2 2019

 

Викладачі ХДУХТ взяли участь у щорічному Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Доцент кафедри, заступник декана факультету менеджменту Чатченко Ольга приєдналася до написання!

dictant

17 жовтня 2019 р. студенти факультету менеджменту спеціалізації "Менеджмент організацій та адміністрування" відвідали черговий Ярмарок вакансій, що відбувся встінах ХДУХТ. Проведення такого заходу є унікальною можливістю для прямого спілкування з менеджерами з персоналу, є стратегічним способом пошуку роботи для майбутніх фахівців та дозволяє вивчити ринок праці на практиці.

Vacanc2019 1

Vacanc2019 2

Vacanc2019 3

 

3 жовтня 2019 року доцент Ткачова С.С. разом із студентами спеціальності "Менеджмент" Чайну фабрику Ахмад в Харкові. Наші менеджери постійно удосконалюються!  Любов і повага до бренду, до чаю, ідеальна організація праці, політика управління якістю - це і багато іншого обов'язково позитивно вплинуть на формування наших Менеджерів!!! 

Ahmad ex2019

 

Доценти кафедри менеджменту організацій, Чатченко Ольга Євгенівна та Ткачова Світлана Сергіївна, разом із чарівними помічницями - студентками факультету взяли активну участь у заході "Ніч науки в Харкові", який 21 вересня відбувався у стінах ХДУХТ.

NightScience2019

 

Бороненко Дарина і Назаренко Світлана - гордість нашої спеціальності "Менеджмент організацій і адміністрування" - наші олімпійці!

Olimpiada2019 1

Наші відмінниці 17-19 квітня 2019 року успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді в ТНЕУ! Вітаємо!!!

Olimpiada2019 2

 

20 квітня 2019 р. в ХДУХТ відбувся черговий захід для випускників шкіл, навчальних закладів I-II рівнів акредитації (коледжів і технікумів), їх батьків – День відкритих дверей.

DVD12.04 1

Спеціалізацію "Менеджмент організацій і адміністрування" представляють доценти кафедри (зліва направо) - Ткаченко Ольга Петрівна, Шарапова Олена Михайлівна і Ткачова Світлана Сергіївна.

DVD12.04 2

Абітурієнти та їх батьки мали можливість ознайомитися зі специфікою спеціалізації 

DVD12.04 3

та сфотографуватися в магістерській мантії!

DVD12.04 4

 

 19 квітня 2019 року доцент Ткачова С.С. разом із студентами спеціальності "Менеджмент" відвідали кращий м'ясний ресторан України - Argentina Grill. 

 ArgGrill 1

ArgGrill 2

 

18 квітня 2019 року студенти спеціальності 073 "Менеджмент" відвідали з навчальною екскурсією гіпермаркет АШАН.

Ashan1

Студенти ознайомилися з сучасними технологіями в ритейлі.

Ashan2

Дякуємо, АШАН, за високий рівень стандартів обслуговування і корпоративної культури!!! 

Ashan3

 

 4-6квітня 2019 р. у приміщенні Палацу спорту відбулася  п’ятнадцята спеціалізована міжнародна виставка "Освіта Слобожанщини та навчаня за кордоном".

vistavka osvita3

На виставці були представлені понад 40 учасників з України та інших країн - заклади освіти, агенції, установи. Від  кафедри менеджменту організацій участь взяли доценти Ткачова Світлана Сергіївна та Ткаченко Ольга Петрівна.

vistavka osvita5

Випускники шкіл, ПТУ, технікумів, студенти вишів отримали відповіді від представників кафедри менеджменту організацій щодо освітніх програм із менеджменту. 

vistavka osvita6

У свою чергу кафедра менеджменту організацій продемонструвала свої досягнення та встановила нові партнерські зв'язки.

vistavka osvita4

 

29 березня у стінах ХДУХТ відбулася зустріч викладачів кафедри менеджменту організацій (під керівництвом доцента Ткачової С.С.) зі студентами Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського

 Foto2

 

Foto4

 

Foto3

 

Foto1

 

11 лютого 2019 року у стінах ХДУХТ відбулася зустріч студентів факультету менеджменту з Марією Сороколат - Шеф-кондитером у Maria Sorokolat Confectionery

MariaSorokolat zustrich

 

4 лютого 2019 року у рамках практики "Вступ у спеціальність" доц. Ткачова С.С. разом із студентами гр. М-18 відвідали Перший інтерактивний музей кави (Дом Кофе

Pracktik2019 1 DomCofe1

5 лютого 2019 року - перший п'ятизірковий готель у Харкові "Харків Палас Прем'єр Отель"

Prracktik2019 Hotel Palas

6 лютого 2019 року - ресторан слав'яно-французької кухні Шарикоff

Prracktik2019 restSharicof

12 лютого 2019 року - ресторан станіону "Металліст"

Pracktik2019 stMetallist

12 лютого 2019 року - Чайну фабрику Ахмад

Pracktik2019 Ahmad1

 

20 грудня 2018 р. відбувся захист дипломних робіт магістрів за ОПП "Менеджмент організацій і адміністрування" (фото - студенти-магістри та доценти кафедри О.М. Шарапова та С.С. Ткачова).

Zachist2018

Викладачі кафедри менеджменту організацій поздоровляють здобувачів із завершенням навчання та успішним захистом!

 

У листопаді студенти факультету менеджменту ОПП "Менеджмент організацій і адміністрування" 2-3-4 курсів разом із доцентом кафедри Ткачовою С.С. відвідали лідера на українському ринку пива - компанію САН ИнБев УкраЇна, вітчизняний підрозділ найбільшого в світі пивоварного концерну Anheuser-Busch InBev

Rogan 0

 Rogan 1

Rogan 3

Rogan 2

 

10 листопада 2018 р. у ХДУХТ пройшов День відкритих дверей. Абітурієнти разом з батьками прийшли до Університету, щоб дізнатися про напрямки підготовки на факультетах та за окремими спеціальностями.

Dvd1

Викладачі кафедри і студенти готові до презентації спеціалізації "Менеджмент організацій і адміністрування" (на фото зліва направо - к.е.н., доц. Ткачова С.С., к.е.н., доц. Забродська Л.Д., к.е.н., доц., заст. декана Чатченко О.Є.).

Dvd3

Профорієнтаційну роботу проводить провідний викладач кафедри к.е.н., доц. Ткачова С.С.

Dvd31

 

Dvd32

Абітурієнти мали можливість не лише отримати повну інформацію про умови вступу і навчання за спеціалізацію, але й пригоститися смачною запіканкою.

Dvd2

 

23 жовтня 2018 р. у ХДУХТ відбулося свято Дебют першокурсника, в якому взяли участь і студенти факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент".

Debut2 1

Ректор ХДУХТ, професор Черевко О.І. в колі студентів першокурсників.

Debut3

Декан факультету менеджменту, професор Грінько А.П. і заступник декана, доцент Чатченко О.Є. зі студентами першокурсниками факультету менеджменту.

Debut4

Виступ студентів 1 курсу спеціальності 073 "Менеджмент" на Дебюті.

Debut5

Чарівні першокурсниці - учасниці Дебюту.

 

22 жовтня 2018 р. студенти факультету менеджменту спеціалізації "Менеджмент організацій та адміністрування" відвідали Ярмарок вакансій, що відбувся у стінах ХДУХТ.

Ярмарок вакансій є унікальною можливістю знайти нові знайомства і просунутися кар'єрними сходами, що: 1) забезпечує пряме спілкування з менеджерами з персоналу, які працюють на стендах компаній учасників; 2) є стратегічним способом пошуку роботи для майбутніх фахівців; 3) надає можливість вивчення ринку праці на практиці.

Vacancy4 1

Ярмарок вакансій відкрито!

Vacancy1 1

На Ярмарку вакансій були присутні представники понад 20 провідних підприємств та організацій м. Харкова різних сфер діяльності - роздрібна та оптова торгівля, ресторанне господарство, харчова промисловість, банківська діяльність тощо. Вони представили понад 100 вакансій відповідно до майбутніх професій здобувачів вищої освіти, що навчаються в ХДУХТ. Зокрема, найбільш поширені: менеджери з продажів; адміністратори; промоутери та ін.

Vacancy2 1

Також на ярмарку вакансій було представлено Харківський міський центр зайнятості, фахівці якого надали допомогу всім бажаючим скласти резюме і пройти профорієнтаційне тестування.

Vacancy3 1

 

20 жовтня 2018 р. відбувся День відкритих дверей ХДУХТ. Команда спеціальності "Менеджмент організацій та адміністрування" готова до зустрічі майбутніх абітурієнтів.

 DVD20.10 1

Кафедра менеджменту організацій на дні відкритих дверей ХДУХТ з учнями ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів м. Харків.

DVD20.10 2

 

Студенти факультету менеджменту груп МО-18скор та М-18 поздоровили викладачів кафеди менеджменту організацій з Днем працівників освіти

Pozdravl M 18scor                                   PozdravlM 18

 

3 жовтня 2018 р. збірна факультету менеджменту відвідала Кулінарну академію Al.Cuisineта зустрілася з її  засновником Олексієм Латкіним .

A LatkinsKulinarAcademy 2

 

28 вересня 2018 р. в рамках XV Всеукраїнської науково-методичнаної конференції "Модернізація вищої освіти та проблеми управління якістю підготовки фахівців. Організація системи взаємодії "вища освіта – ринок праці", відбулося засідання секції "Актуалізація змісту освіти відповідно до вимог ринку праці та викликів суспільства".

Керівник секції – декан факультету менеджменту, д-р екон. наук, професор Грінько Алла Павлівна.

GrinkoA 1

Секретар – канд. екон. наук, доцент Ткаченко Ольга Петрівна.

 Secretar1

На секцію були подані 85 доповідей, з них понад 20 викладачами інших вищів України.

sekciya

Під час роботи секції було заслухано понад 18 виступів науково-педагогічних працівників.

Dopovid1

Діапазон питань, порушених доповідачами, відрізнявся широтою і різноманіттям. В обговоренні доповідей взяли участь усі учасники засідання.

Discuss 1                                                Discuss 3

 

 

ХДУХТ продовжує до 30 листопада 2018 р. прийом вступників шкіл, технікумів та коледжів на заочну форму навчання за ступенем підготовки бакалавр за спеціальністю 073 "Менеджмент" "УПРАВЛІННЯ РЕСТОРАННИМ І ТОРГОВЕЛЬНИМ БІЗНЕСОМ".

zaproshennya 

 

15 лютого 2018 р.  відбулося святкування традиційного українського свята Масляної, в якому взяли участь і студенти факультету менеджменту. Гостям свята були запропоновані різноманітні солодощі і добрий настрій!

Maslyana3

Наприкінці свята було спалено солом'яне опудало - символ зими.

Maslyana2

 

10 лютого 2018 р.  у рамках практики "Вступ до фаху" проведена екскурсія першокурсників до ресторану Argentina Grill

ArgentinaGrill

 

6 лютого 2018 р.  у рамках практики "Вступ до фаху" проведена екскурсія першокурсників до магазину посуду для отелей, ресторанів, кафе

Magazin posuda exs

Студенти отзнайомилися з особливостями бізнесу з імпорту і поставок професійного посуду: від отримання заявки до доставки товару безпосередньо до клієнта.

1 лютого 2018 р.  у рамках практичної підготовки студентів 1 курсу  "Вступ до фаху" майбутні менеджери відвідали новий заклад ресторанного господарства, який планується відкрити в центрі Харкова, ресторан Roll Club.  На фото - студенти 1 курсу та команда офіціантів під керівництвом випускниці кафедри, адміністратора Оксани Геращенко.

RollClub

Також відбулася екскурсія студентів у Музей кави.

Museum kava 1

 Тут студенти ознайомилися з історією кавування та технологією приготування кавових напоїв.

Museum kava 2

 Довідались про специфічні моменти організації та управління тематичним кафе.

Museum kava 3

 

31 січня 2018 р.  відбулося урочисте вручення дипломів випускникам факультету менеджменту за спеціальністю 073 "Менеджмент". З вітальним словом до магістрів звернувся ректор Університету Черевко Олександр Іванович, побажав випускникам успіхів у подальшій діяльності. Випускників сердечно привітали перший проректор Янчева Ліана Миколаївна і декан факультету менеджменту Грінько Алла Павлівна.  

Master 2018 1

 

13 грудня 2017 р. в аудиторії 63 ННЦНІТ відбулася зустріч у форматі круглого столу студентів 2 і 3 курсів факультету менеджменту з практиками - випускниками факультету: Литинською Ганною, Цеценевською Юлією, Лупаном Романом.

KrugluyStil

Випускники розповіли історії свого кар'єрного зростання, поділилися цікавими робочими моментами, відзначили перспективи для молодих фахівців із менеджменту в бізнес-середовищі. Студенти жваво цікавилися представленою інформацією, активно задавали питання, що стосуються використання отриманих управлінських знань у практиці господарювання сучасних підприємницьких структур. Зустріч пройшла в теплій атмосфері.

 

8 жовтня 2017 р. в ХДУХТ відбувся захід для випускників шкіл, навчальних закладів I-II рівнів акредитації (коледжів і технікумів), їх батьків – День відкритих дверей.

 DOD 1

Разом із викладачами доц. Ткачовою С.С. та доц. Чатченко О.Є. спеціальність представляють студенти 4 курсу.

DOD 4

 

25 жовтня 2017 р. студенти спеціальності 073 "Менеджмент" спеціалізації "Менеджмент організацій та адміністрування" в рамках екскурсійної програми практичної підготовки відвідали ресторан "Metalist", розташований на третьому поверсі Західної трибуні стадіону "Металіст".

Restoran Metallist1

Метою екскурсії є ознайомлення майбутніх фахівців із менеджменту з операційними системами та технологіями в управлінні в ресторанному господарстві.

Restoran Metallist2

  

23 жовтня 2017 р. в аудиторії 45 в рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч викладачів ХДУХТ із учениками випускових класів шкіл Зачепилівського району.

Zachepilovka zustrich1

У рамках зустрічі була проведена презентація спеціальності 073 "Менеджмент" в цілому та спеціалізації "Менеджмент організацій та адміністрування" зокрема.

Zachepilovka zustrich2

  

20 вересня 2017 р. студенти І курсу гр. М-17 факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент" взяли участь у спортивному флешмобі до Міжнародного дня студентського спорту, що було започатковане Генеральною конференцією ЮНЕСКО.

На початку заходу студентів привітав ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі, доктор технічних наук, професор О.І. Черевко.

 FM 1

Усі присутні разом заспівали Гімн України.

 FM 2

Потім студенти-першокурсники виконали розминку та згинання і розгинання рук в упорі лежачі, продемонструвавши гарну фізичну підготовку.

FM 3

 

31 серпня 2017 р. відбулася урочиста посвята у студенти ХДУХТ, у якій взяли участь і студенти-першокурсники факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент".

Кафедра щиро вітає майбутніх менеджерів!

Бажаємо успіхів у навчанні та цікавого і плідного студентського життя!

 

6 червня 2017 р. відбувся семінар-тренінг кафедри менеджменту організацій Харківського державного університету харчування та торгівлі та учнів 10-го класу ЗОШ №154 м. Харкова.

Семінар-тренінг як комплексний профорієнтаційний захід спрямований на передачу інформації, а також на формування початкових професійних компетенцій. Семінар-тренінг включав 3 блока:

Блок 1 - Семінар - презентація ХДУХТ

Блок 2 - Семінар - презентація факультету менеджменту та спеціалізації "Менеджмент організацій та адміністрування"

Блок 3 - Тренінг "Я - керівник підприємства" / "Я - топ-менеджер підприємства"

Фото- і відеозвіт про Семінар-тренінг кафедри менеджменту організацій

 

30 травня 2017 р. відбулося урочисте вручення сертифікатів студентам спеціальності 073 "Менеджмент" за результатами стажування в супермаркеті мережі "КЛАСС".

P5300413

На врученні були присутні декан факультету менеджменту проф. Грінько А.П., завідувач та викладачі кафедри менеджменту організацій, студенти.

P5300446

Декан факультету менеджменту Грінько А.П. привітала студентів факультету і викладачів, відзначила значущість такого стажування як для розвитку факультету, кафедри, так і розвитку студентів як майбутніх фахівців із менеджменту організацій та управління персоналом.

P5300478

 

Щиро вітаємо професора Забродську Л.Д., яку за визначні досягнення в організації й удосконаленні науково-дослідної, навчальної, науково-методичної, виховної роботи та з нагоди Дня науки нагороджено грамотою Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської областної державної адміністрації.

Zabrodskaya gramota

 

18 травня 2017 р. в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Розвиток харчових виробництв, ресторанного та готельного господарств і торгівлі: проблеми, перспективи, ефективність", відбулося засідання секції "Менеджмент і готельно-ресторанний бізнес".

konf vukl2017

На секцію були подані 29 доповідей, з них 7 викладачами та аспірантами кафедри менеджменту організацій.

 

26 - 27 квітня,  12 - 25 травня 2017 р. студенти 1-3 курсів денного відділення факультету менеджменту спеціальності 073 "Менеджмент" пройшли стажування в супермаркеті мережі "КЛАСС" за адресою: м. Харків, пр. Тракторобудівників 128-в.

Stazuvannya1   Stazuvannya2

Під час стажування студенти факультету взяли участь у здійсненні фотографії робочого часу  працівників технічного департаменту, метою якої є вивчення розподілу часу конкретного співробітника шляхом спостереження, вимірювання та документування всіх без винятку витрат часу на виконання робочих операцій протягом усього робочого дня.

 

25 квітня 2017 р. в рамках співробітництва ХДУХТ з торговою групою "КЛАСС" були проведені збори співробітників компанії та викладачів і студентів 1-4 курсів економічного факультету і факультету менеджменту щодо проходження останніми стажування в продуктових супермаркетах групи.

Zbory2

 

Zbory1

 

6 квітня 2017 р. в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді", присвяченої 50-річчю ХДУХТ, відбулося засідання секції "Світові та національні проблеми менеджменту сфери послуг"

konf 2017 1

На секцію були подані 36 доповідей, з них 4 - студентами Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ, Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, Донецького національного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського.

konf 2017 4

У роботі секції взяли участь 26 студентів, що навчаються на факультеті менеджменту за спеціалізацією «Менеджмент організацій і адміністрування».

konf 2017 5