ВСІ НОВИНИ       

Губернатор Харківщини Юлія Світлична відвідала урочистості з нагоди випуску бакалаврів та спеціалістів Харківського державного університету харчування та торгівлі

Поздоровляючи з отриманням дипломів 1400 випускників, вона привітала усіх зі святом і звернулася до випускників з вітальною промовою, побажала упевненості в самих амбітних ідеях, досягнення поставлених цілей та постійного самовдосконалювання.

Юлія Олександрівна наголосила, що є випускницею Харківського державного університету харчування та торгівлі, який вона з відзнакою закінчила у 2006 р. за спеціальністю "Міжнародна економіка" і зазначила, що завжди буде пишатися роками, які навчалася в Університеті та знаннями, які їй надали можливість досягти успіхів.

За дорученням Президента України Петра Порошенка Юлія Олександрівна вручила ректору ХДУХТ Олександру Івановичу Черевку державну нагороду – орден "За заслуги" II ступеня.

Ректор Університету Олександр Іванович Черевко подякував Юлії Олександрівні за участь в урочистостях та отриману високу нагороду, побажав їй подальших успіхів та досягнень. Наголосив, що 30 травня 2017 року на засіданні Вченої ради Університету (протокол № 14) одноголосно обрано професором Харківського державного університету харчування та торгівлі голову Харківської обласної державної адміністрації, кандидата наук з державного управління Світличну Юлію Олександрівну.

Наукові інтереси Світличної Ю.О. полягають у вдосконаленні науково-методичного інструментарію економіко-теоретичних проблем та перспектив розвитку зовнішньої торгівлі та його втіленні в практичну діяльність підприємств – суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Харківського регіону. Світлична Юлія Олександрівна  - автор 2 навчальних посібників, 3 навчально-методичних праць, 7 статей у наукових фахових виданнях, 17 тез доповідей до науково-практичних конференцій. Протягом 2014-2015 та 2015-2016 навчальних років Юлія Олександрівна працювала доцентом кафедри міжнародної економіки нашого університету на умовах сумісництва.

Олександр Іванович Черевко вручив диплом професора Університету Світличній Юлії Олександрівні і повідомив, що Вченою радою Харківського державного університету харчування та торгівлі прийнято рішення ввести Юлію Олександрівну до складу Вченої ради Університету з правом голосу.
Олександр Іванович зазначив, що усі викладачі та студенти Університету пишаються тим, що Харківську обласну державну адміністрацію
очолює випускниця ХДУХТ, щиро привітав усіх випускників, їх батьків та присутніх зі святом і побажав здійснення добрих життєвих задумів і бажань, творчого завзяття і наснаги, досягнення професійних вершин та подальших успіхів. 

Детальніше...


 

 

 

 

Харківського державного університету харчування та торгівлі