Кафедра товарознавства в митній справі


      Практична підготовка студентів вищих навчальних закладів є обов'язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня і має на меті набуття студентами професійних навичок та вмінь.

     Практичні навички роботи студенти одержують під керівництвом досвідчених фахівців на виробничих і торговельних підприємствах, які активно діють як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Кафедра забезпечує студентів місцями практики на підставі договорів, які укладаються з організаціями , що мають досвід роботи зі студентами, володіють достатньою базою та рівнем професійної підготовки фахівців на підприємстві і зацікавленні в поповненні кваліфікованими кадрами. 

           Кафедра плідно працює з такими базами, як:

       ТОВ «Віал-маркет», 

                         ТОВ  «Троянда Харків», 

Супермаркет «Класc»,

 klass

  

Гіпермаркет «Епіцентр»,

Epicentrk                       

 

Гіпермаркет «Метро», metro

                            Центр ЗЕД «Інтеркросс»

               

            ПП «Інформвнешсервіс». і т.д

      Під час практики керівники від кафедри у тісному контакті з керівниками баз практики здійснюють постійний контроль щодо заходів з охорони праці, забезпечення вивчення всіх питань згідно з програмою практики, контролюють стан трудової дисципліни у студентському колективі, виявляють випадки прогулів з неповажних причин, консультують студентів з питань програми практики, складання звітів, заповнення щоденників. Адміністрації всіх баз практики позитивно відзиваються про роботу студентів-практикантів та висловлюють подяку студентам, керівникам практики від університету та керівництву університету. 

                                                                                

                                                                       

 

 

 

Разом з професійною підготовкою на кафедрі проводиться різнопланова виховна робота. Обдарована студентська молодь кафедри має можливість реалізувати свої творчі здібності в загальноуніверситетських і кафедральних студентських заходах. Студенти поєднують навчання з роботою в сфері торгівлі, займаються спортом. Викладачами кафедри відводиться увага організації студентського дозвілля, яке сприяє розкриттю творчого потенціалу студентів, формуванню ініціативи і самостійності. «День кафедри», «Дебют першокурсника», «Перлина року», «КВК» та інші конкурси це не просто планові виховні заходи, а творчість студентів, частина їх життя, спосіб самоствердження і самовираження.