ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ   ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ
073 Менеджмент   Менеджмент організацій і адміністрування
  Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності 
241 Готельно-ресторанна  справа
242 Туризм

Структура студентського самоврядування

Голова студентського самоврядування факультету:

Сидоренко О.В.

Заступник Голови самоврядування:

Грігор'єва А.Ю.

Члени студентського самоврядування:

      Адміністративний сектор

 • Нотченко Іван
 • Радіонова Дар'я

  Центр дозвілля
 • Тіщенко Марина
 • Федорещенко Дар'я

  Пресс-центр
 • Середенко Наталія

  Cоціально-побутовий сектор
 • Євтушенко Олександр

  Науковий сектор
 • Зайцева Єлизавета
 • Тютюник Олеся

  Спортивний сектор
 • Шапошников Олексій
 • Соловйов Іван

  Секретар
 • Косінова Вікторія

  Староста факультету
 • Марченко Юлія

  КВН
  Галицький Володимир

План роботи

Куратори та старости груп

Група Куратор Староста
М-18 Ткачова С.С., доц. Корнієнко Катерина
ГРС-38 Давидова О.Ю., проф. Нотченко Іван
ГРС-48 Брикова Т.М., ст. викл. Канаєва Тоня
М-17 Безгінова Л.І., доц. Рудева Анна
ГРС-37 Балацька Н.Ю., доц. Дуднік Ксенія
ГРС-47 Варипаєва Л.М., доц. Коломієць Ганна
МО-16 Ткаченко О.П., доц. Сидоренко Олена
МВ-26 Забродська Г.І., доц. Ворошилова Діана
ГРС-36 Кирилюк О.М., доц. Григор'єва Аня
ГРС-46 Калєнік К.В., ст. викл. Нежурко Поліна
МО-15 Шарапова О.М., доц. Бороненко Дарія
МВ-25 Буданова О.С., ст.викл. Марюха Каріна
ГРС-35 Федак В.І., ст.викл. Мішина Ксенія
МО-18м Забродська Л.Д., проф. Назаренко Світлана
МВ-28м Ольшанський О.В., доц. Хомутова Яніна
ГРС-38м Кононенко Т.П., проф. Фурса Маргарита
МО-17м Чатченко О.Є., доц. Гончарова Світлана
МВ-27м Віннікова В.В., доц. Демченко Дарія
ГРС-37м Полстяна Н.В, проф. Смолянкіна Діана

Студентське життя

Студентське життя в ХДУХТ  дуже різноманітне. Воно не обмежується навчальними аудиторіями і після занять студенти мають можливість творчого росту, фізичного розвитку, веселого відпочинку. Університет надає широкі можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.   

Студентське самоврядування – це головний орган нашого Університету, який допомагає студентам реалізувати всі їхні мрії та пропозиції. Адже Студентська організація є однією з форм самовиховання молоді, підготовки майбутніх керівників-організаторів трудових колективів, крім того вона тісно співпрацює з широким спектром молодіжних громадських організацій.

Кожного року в нашому університеті проходять такі заходи:

 • "Дебют";
 • "Міс ХДУХТ",
 • "Містер ХДУХТ";
 • фотоконкурс "Студентське життя";
 • новорічний студентський бал (завжди з різною тематикою);
 • "Екватор";
 • "Клуб інтернаціональної дружби";
 • "КВК"
 • Благодійні акції.

Тож  студенти, якщо у  Вас є можливість прийняти участь в будь-яких студентських справах, виставах, святах, конкурсах, беззаперечно погоджуйтесь і не соромтесь, бо через багато років Ви з захопленням будете згадувати усі гарні моменти Вашого студентського життя, бо це найкращі роки юності, час стрімкого навчання та активного відпочинку!

Гуртожиток

Саме в гуртожитку студенти проводять основну частину свого часу і здобувають перші серйозні ази самостійного життя, саме з ним (гуртожитком) пов’язані різні приємні спогади і знайомства. Різнобічна діяльність колективу гуртожитку активно сприяє формуванню моральних якостей студентів. Це особливо важливо, тому що процес формування особистості у цьому віці недовершений. Крім того, вступ до ВНЗ і перехід з родини в гуртожиток, з одного середовища проживання в інший, пов’язаний із різними змінами у житті юнаків і дівчат. В умовах настільки значних життєвих змін у молодих людей важливо не тільки подовжити, але і забезпечити подальший розвиток моральних якостей. Можна стверджувати, що побутові умови в гуртожитку № 2 ХДУХТ  повністю придатні для повноцінного життя студентів.

Гуртожиток знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Целіноградська, 50-б. Наш гуртожиток – 9-ти поверховий будинок. На першому поверсі знаходяться душові кімнати, окремо чоловіча та жіноча. В кожній з кімнат - 10 душових кабінок.  У гуртожитку завжди є гаряча вода. В зимовий період гуртожиток опалюється.  Наш гуртожиток має блочний варіант, в блоці знаходиться по 4 кімнати, у них мешкають по 2-3 студента. У блоках є свій туалет та два рукомийника. Кожен поверх ділиться на дві сторони: А і Б, на кожному крилі є кухня, до якої входить електроплита ( 4 конфорки, духова шафа), стіл, та сміттєпровід. В кімнатах завжди тепло та затишно, у всьому гуртожитку встановлені пластикові вікна. Всі кімнати повністю укомплектовані, у кожній з них наявні: ліжка(одно- або двохярусні), стіл, стільці, тумбочки, шафа та полиці. На першому поверсі студенти можуть взяти все необхідне для надання затишку своїй кімнаті (постільна білизна, ковдри, матраци, подушки і т. д.). Гуртожиток підключено до мережі Internet, що полегшує навчання студентів.

У гуртожитку працює  медпункт, де студенти мають змогу проходити медогляд та звернутися за допомогою в разі поганого самопочуття.

Дуже зручним для студентів нашого університету є розміщення гуртожитку. Він знаходиться в двох хвилинах від станції м. Олексіївська, також поруч розміщені різноманітні магазини та супермаркети ("Сільпо", "Клас", "АТБ"). Але найзручнішим є те, що дорога від гуртожитку до університету займає не більше 15 хв., а також за бажанням до нашого університету можна доїхати на маршрутці № 245е всього за 3 хвилини.