ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

     

ПЕРШИЙ (баклаврський) рівень вищої освіти    ДРУГИЙ (магістерський) рівень вищої освіти 
Спеціальність 051 Економіка
Освітні програми
  • Економіка підприємства
  • Економічна безпека бізнесу
  Спеціальність 051 Економіка
Магістерська освітня програма
  • Економіка підприємства
Спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини
Освітня програма
  • Міжнародна економіка
  Спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини
Магістерська освітня програма
  • Міжнародна економіка
Спеціальність 075 Маркетинг
Освітньо-професійні програми
  • Маркетинг
  • Маркетинг в торгівлі та готельно-ресторанній індустрії
  Спеціальність 075 Маркетинг
Магістерська освітньо-професійна програма
  • Маркетинг
    Спеціальність 073 Менеджмент
Магістерська освітньо-професійна програма
  • Бізнес-адміністрування

    Студентам

Анонси, оголошення

Структура та план роботи студентського самоврядування

 

Голова студентського самоврядування факультету:

  • Рєзнік Маріанна Олегівна, гр.Е-26

Члени студентського самоврядування:

Сектор навчально-адміністративної роботи:
Декадіна Вікторія Володимирівна, гр.МР-37
Ушакова Єлизавета Романівна, гр.МР-38

Cектор наукової роботи:
Міненко Ольга Сергіївна, гр.Е-27
Радюкова Олена Олегівна, гр. МР-36
Ярошенко Анастасія Володимирівна, гр. МР-36
Семенов Артем Андрійович, гр. Е-27
Фатюшина Анна Олександрівна, гр. МЕВ-18
Шкляр Ілона Сергіївна, гр. МР-38
Янковий Ярослав В'ячеславович, гр. МР-38

Сектор соціально-побутової роботи:
Вольхова Марина Сергіївна, гр.МР-37
Гаврильченко Вікторія Валеріївна, гр.Е-28
Ніколенко Владислава Олександрівна, гр.МР-35
Юрчук Юлія Олександрівна, гр. МР-36
Жук Марія Юріївна, гр. МР-38
Кульбака Анна Романівна, гр. МР-38
Луценко Анастасія Євгеніївна, гр. МР-38
Шамраєва Діана Ігорівна, гр. МЕВ-18

Сектор спортивно-оздоровчої роботи:
Виглежаніна Марія Олександрівна, гр.МЕВ-18
Дударєва Ілона Володимирівна, гр. МР-37
Дубінець Віта Петрівна, гр. МР-38
Стефанюк Богдан Васильович, гр.Е-26
Рябінін Едуард Олегович, гр. МЕВ-18
Суховицький Ілля Вікторович, гр. МЕВ-18

Сектор культурно-просвітницької роботи:
Войнова Юлія Вікторівна, гр.Е-26
Обоянська Євгенія Олександрівна, гр.МЕВ-16
Гребенюк Яна Олександрівна, гр.МЕВ-17
Сахно Анна Антонівна, гр. МЕВ-17
Тютюник Крістіна Романівна, гр. МЕВ-17
Нестеренко Анна Віталіївна, гр. МР-38
Окором Адана Вікторівна, гр. МЕВ-18
Петренко Катерина Андріївна, гр. МР-38
Шаповалов Денис Олександрович, гр. МР-38

Фоторедактор:
Жученко Валерія Олександрівна, гр. МР-37
Коваленко Анастасія Павлівна, гр. МЕВ-18
Луценко Анастасія Євгеніївна, гр. МР-38

Волонтерський центр:
Закора Юлія Олександрівна, гр.МР-36
Спесивцев Максим Юрійович, гр. Е-28

Секретар:
Літвінчук Олена Вадимівна, гр. МР-37


  • План виховної роботи економічного факультету ХДУХТ на 2019-2020 н.р.   Переглянути...

 

Куратори та старости груп

Група Куратор Староста
МЕВ-19 Гринько П.Л.,
кафедра міжнародної економіки
Пляшник Анжела
Е-29 Бугріменко Р.М.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі ім. І.Г. Бережного
Горєлова Катерина
МР-39 Олініченко К.С.,
кафедра маркетингу і комерційної діяльності
Посохова Софія
МЕВ-18 Печенка О.І.,
кафедра міжнародної економіки
Фатюшина Анна
Е-28 Бугріменко Р.М.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі ім. І.Г. Бережного
Гаврильченко Вікторія
МР-38 Чміль Г.Л.
кафедра маркетингу і комерційної діяльності
Дубінець Віта
МЕВ-17, МЕВ-39 ск Величко К.Ю.,
кафедра міжнародної економіки
Баранова Марія
Е-27, Е-29 ск Михайлова О.В.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі
Миненко Ольга
МР-37, МР-39 ск Мелушова І.Ю.,
кафедра маркетингу і комерційної діяльності
Вольхова Марина
МЕВ-16 Печенка О.І.,
кафедра міжнародної економіки
Батраченко Олеся
Е-26, Е-28ск Смірнова П.В.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі
Рєзник Маріанна
МР-36, МР-38ск Тарасов І.Ю.,
кафедра маркетингу та комерційної діяльності
Закора Юлія
МЕВ-19м Величко К.Ю.,
кафедра міжнародної економіки
Питько Аліна
Е-29 м Шинкар С.М.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі ім. І.Г. Бережного
Соколова Марина
МР-39 м Афанас'єва О.П.,
кафедра маркетингу та комерційної діяльності
Абраамян Анна
БА-49 м Сукачова-Труніна С.М.,
кафедра економіки та управління
Остроушко Сергій
МЕ-18 м Чернишова Л.О.,
кафедра міжнародної економіки
Мірошниченко Дар'я
Е-28 м Смірнова П.В.,
кафедра економіки підприємств харчування та торгівлі
Співак Олена
МР-38 м Чміль Г.Л.
кафедра маркетингу і комерційної діяльності
Михайлова Валерія
БА-48 м Смокова Л.М,
кафедра економіки та управління
Кірпільова Валерія

Гуртожиток

  • Поселенння студентів у гуртожиток на 2019-2020 н.р.   Переглянути...
МЕВ-17