Загальна інформація

Єдина картка читача

У бібліотеках вищих навчальних закладів м. Харкова діє інноваційний корпоративний проект "Єдина картка читача", учасницею якого є наукова бібліотека ХДУХТ.


Проект передбачає доступ до фондів і електронних ресурсів через безкоштовне обслуговування у читальних залах бібліотек вищих навчальних закладів, які приєдналися до проекту.
 
 
Обслуговування здійснюється за наявності Єдиної картки читача.

Наукова бібліотека пропонує науковцям, викладачам, студентам та іншим співробітникам ХДУХТ замовити та отримати "Єдину картку читача" у Відділі інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення,  к. 91, з 900 до 1700, тел. 349-45-37. З собою необхідно мати фотографію розміром 3х4 см та надати персональні дані.
 
Електронні ресурси (у тому числі WEB OF SCIENCE, EBSCO, SCOPUS, Электронная Библиотека диссертаций РГБ тощо) доступні в бібліотеках-учасницях проекту "Єдина картка читача", Ви можете ними скористатися безпосередньо у бібліотеці, що має доступ до цих ресурсів через пред’явлення "Єдиної картки читача".
 
 3

Правила користування Єдиною карткою читача  Ознайомитись...

Правила користування бібліотекою

Поширені запитання

  •  Де отримати індекс УДК?

Пропонуємо Вам замовляти індекс УДК, ББК та авторський знак на наукові праці через електронну пошту за адресою:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Також індекс УДК, ББК та авторський знак на наукові праці ви можете попередньо замовити в інформаційно-бібліографічному  відділі (к. 91, поверх 9), і протягом наступного дня отримати.

  • Куди здавати дисертацію?

1 примірник дисертації (підписаний автором, секретарем СВР, з печаткою) та 2 примірники авторефератів необхідно здати до кабінету директора наукової бібліотеки (к. 81, поверх 8) та отримати довідку про те, що наукова праця надійшла до фондів наукової бібліотеки вчасно.

  • Порядок пiдписання обхiдного листа

Користувачі, що закінчили навчання в ХДУХТ, або співробітники, які звільняються з роботи, зобов'язані розрахуватися з бібліотекою і підписати обхідний лист встановленого зразка. Для цього необхідно отримати його у відділі кадрів університету, потім отримати відмітку працівників бібліотеки про відсутність заборгованості на абонементах:

  • наукової та художньої літератури (к. 73, поверх 7);
  • студентських абонементах (к. 82, 83, поверх 8);
  • відділі комплектування та наукової обробки документів і організації каталогів (к 71-72, поверх 7).