Кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та туризму


4 грудня відбулося підписання угоди з ОКЗ "Харківський організційно-методичний центр туризму" та круглий стіл, присвячений питанням розвитку туризму взагалі та кулінарному туризму зокрема в Харківській області та місті Харкові. У круглому столі взяли участь голова ТІЦ Валентина Холодок, провідні фахівці ТІЦ, викладачі кафедри менеджменту ЗЕД та туризму, а також студенти 4-5 курсів.


Святкуємо день Гідності і Свободи України з героями АТО.


Шарівська ЗОШ (Богодухівський район) - профорієнтація в розпалі! )))


Запрошуємо на урочистості з нагоди 50 років Харківського державного університету харчування та торгівлі

 

6 жовтня 2017 року виповнюється 50 років Харківському державному університету харчування і торгівлі, раніше - Харківський інститут громадського харчування. За роки свого існування університет підготував 45 тисяч висококваліфікованих фахівців для сфери торгівлі, громадського харчування, харчової промисловості, готелів і туризму, обліково-фінансових служб і митних органів.

Урочистості з нагоди 50 років Харківського державного університету харчування та торгівлі відбудуться 6 жовтня у 14:00 в палаці студентів «Сучасник».

Кафедра менеджменту ЗЕД та туризму запрошує випускників факультету менеджменту 6 жовтня о 12:00 в ауд. 1205. При собі мати гарний настрій та веселі спогади, просимо принести фото, рекламу та іншу інформацію часів вашего студентсва, практики та професійної діяльності.

Випускники факультету менежменту, досягли воістину високих вершин у своїй професійній діяльності, кар'єрному зростанні, майстерності і стали гордістю Університету, принесли йому славу і світове визнання, складаєте його еліту.

Вітаємо Вас зі святом шановні випускникики, студенти та друзі факультету менеджменту та кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності туризму

Чекаємо на вашу відповідь на e-mail кафедри Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном (057) 349 – 45 – 27.

 

 

 

 

 

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів випускникам факультету. Вручення відбувалося за безпосередньої участі Юлії Олександрівни Світличної.

Вітаємо наших випускників і зичимо їм легкого життєвого шляху і багато чудових моментів у житті!

 


Виставка "Харківщина: туристичні відкриття" пройшла в Харкові 2 червня.

На відкритті виставки заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев привітав учасників і гостей заходу від імені голови ХОДА Юлії Світличної.

На виставці, яка пройшла в презентаційно-виставковому центрі "Радмір Експохол", туристичний потенціал презентують всі райони Харківської області, а також представники 15 регіонів країни.

Світлина від Елени Адильбекової.

VFL.RU - ваш фотохостинг

VFL.RU - ваш фотохостинг

VFL.RU - ваш фотохостинг

VFL.RU - ваш фотохостинг

Світлина від Tatiana Krupa.

Світлина від Елени Адильбекової.

Світлина від Svetlana Denisenko.

Світлина від Леонида Щербинка.Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

Світлина від Леонида Щербинка.

 

 


Вітаємо доцента Забродську Ганну Іванівну з отриманням диплому стипендіата з економіки ім. Туган-Барановського! 30.01.2017 відбувся захист магістерських робіт.

Щиро вітаємо наших магістрів з успішним захистом!

 


 

Студенти першого курсу відвідали бібліотеку ХДУХТ і познайомились з надзвичайним джентльменом в окулярах і капелюху. Будемо сподіватись, що їх дружні стосунки з цим джентльменом триватимуть довго і будуть щасливими ))


 10 вересня 2016 р. відбудеться ApPleinAir (Яблучний пленер) у  с. Сковородинівка Харківськоъ обл., Золочівського р-ну. Студенти факультету менеджменту відвіддали музей видатного українського філософа і письменника Г.С. Сковороди та взяли участь у різноманытних заходах, конкурсах та інтерактивах яблучного пленеру. 

 

 

 

Вітаємо наших першачків на найкращому факультеті - факультеті менеджменту! Успіхів вам, наснаги в набутті знань і творчої наснаги!

 


1 липня 2016 року відбувся захист докторської дисертації завідуючого кафедрою менеджменту ЗЕД та туризму Яцуна Леоніда Миколайовича!

Колектив кафедри від всього серця вітає свого незмінного очільника і улюбленого керівника з новим щаблем в кар’єрі. Бажаємо творчої наснаги, здоров’я та якнайдовше залишатися нашим очільником. Обіцяємо не підкачати!

З найкращими побажаннями,

Ваші люблячі колеги-однодумці.

 
 

 

30 червня відбулася урочиста церемонія вручення дипломів спеціалістів!

Вітаємо випускників кафедри менеджменту ЗЕД та туризму та бажаємо їм щастя, творчих успіхів, легкої дороги по життю і усіляких гараздів.

Летіть!)))

 

 


Подарунок кафедрі Менеджменту ЗЕД та туризму від однієї з випускниць першого випуску факультету Менеджменту.

Зараз ця чарівна пані мешкає в Стокгольмі і після перемоги неймовірної Джамали на Євробаченні привезла кафедрі ось такі шалики. Дуже дякуємо і чекаємо наступних зустрічей. 

 

 


 Про кафедру

 

Кафедра сьогодні – це висококваліфікований колектив науковців, викладачів, аспірантів, серед яких 2 професора, 1 доктор наук, 6 кандидатів наук. Досягнення багатьох фахівців відзначено почесними грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Харківської міської та обласної державної адміністрації.

Основна мета діяльності кафедри– створення умов для розвитку та самовдосконалення особистості через організацію навчальної та науково-дослідної діяльності студентства при вивченні професійних дисциплін та практичної підготовки з урахуванням вимог галузевих стандартів вищої освіти.

КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ КОЛЕКТИВУ КАФЕДРИ:

Створення єдиної команди, яка розділяє цінності й традиції кафедри та Університету в цілому, що сприяє співпричетності загальній справі, формуванню позитивного іміджу та підвищенню ефективності роботи.

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

  • Отримання кваліфікації та сертифікатів професійної підготовки студентів.
  • Вивчення спеціальних дисциплін іноземною мовою (менеджмент туризму, менеджмент торгівлі, економіка зарубіжних країн).
  • Організація центру кар'єрного росту та сприяння працевлаштуванню випускників.
  • Організація виробничої практики на кращих підприємствах України, СНД, Європи, Азії.
  • Обмін студентами з українськими і зарубіжними університетами.
  • Підтримка студентських інновацій у наукових дослідженнях, художній самодіяльності, спорті та ін. напрямах.
  • Розширення партнерських зв'язків з зарубіжними університетами та коледжами.
  • Популяризація досвіду роботи менеджерів через Асоціацію випускників факультету менеджменту.
  • Розвиток студентської туристичної фірми "Студтур",  що здійснює турпоїздки як в Україні, так і за її межами.
  • Розвиток програм стажувань з Китаєм, Францією, Індією, Італією, Німеччиною та ін.