ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ

СПЕЦІАЛЬНОСТІ   СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ
073 Менеджмент   Менеджмент організацій і адміністрування Менеджмент міжнародної туристичної діяльності
  Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності   Управління персоналом
241 Готельно-ресторанна  справа

Новини факультету менеджменту

 

Спортивне свято!

16 травня 2017 року відбулося спортивне свято, присвячене Дню пам'яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Команда спортсменів факультету менеджменту прийняли участь у змаганнях із різного виду спорту, а також студенти факультету активно вболівали та підтримували учасників. Усі присутні зкуштували польову кашу, куліш та узвар!

Команда КВК "Теряем контроль"

20 квітня 2017 року в ДС "Сучасник" відбулась гра Клубу Веселих та Кмітливих (КВК) між факультетами університету. Команда факультету менеджменту "Теряем контроль" прийняла участь у грі та зайняла 3 місце. Вітаємо від щирого серця команду і бажаємо успіхів у майбутньому!

Зустріч із ветеранами!

12 квітня 2017 року відбулося святкове зібрання, присвячене 72-й річниці Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні та презентація книг:

- "Герої Другої світової війни" Харківська область,

- "Працівники тилу і діти війни - великій Перемозі".

Студенти факультету менеджменту і заступник декана Ольшанський О.В. відвідали свято і віддали пошану ветеранам, які прийшли і яких вже немає!

Всеукраїнська науково-практична конференція

6 квітня 2017 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді", яка була присвячена 50-річчю заснування ХДУХТ. На факультеті менеджменту працювало 6 секцій:

- Світові та національні проблеми менеджменту сфери послуг

- Актуальні проблеми та перспективи розвитку індустрії гостинності

- Історія та культура

- Філософія та політологія

- Українська мова

- Фізичне виховання та спорт.

Містер ХДУХТ - 2017

30 березня 2017 року в нічному клубі "Місто" відбувся конкурс талантів, мужності та краси "Містер ХДУХТ - 2017". Студент факультету менеджменту 1 курсу Местоян Денис прийняв участь у конкурсі та переміг у номінації "Містер Стиль". Від щирого серця вітаємо Дениса!

"Trident is Ukraine"

У зв'язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів.

З цього приводу Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об'єднання "Співпраця: Україна-Діаспора" організували флешмоб "Тризуб це Україна" ("Trident is Ukraine"), в якому студенти факультету менеджменту залюбки прийняли участь!