Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених і студентів "Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді".

На економічному факультеті було організовано роботу 5 секцій:

• Національна модель економічного зростання: стан, досвід та шляхи розвитку – керівник Кулініч О.А.
  • Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних та глобалізацій них процесів – керівник Тищенко О.О.
  • Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання – керівник Красноусов А. В.
  • Управління розвитком бізнесу – керівник Синицина Г.А.
  • Економічні проблеми та перспективи розвитку підприємств харчування та торгівлі – керівник Смірнова П.В.

Всього заявлено виступів – 246, з них 103 подано з інших вищих навчальних закладів. Виступило на секціях 72 доповідача. Нагороджено 61 учасника конференції на секціях факультету.

Дипломами І ступеню:

• Мелушову Ангеліну Сергіївну, студентку обліково-фінансового факультету, гр. Ф-25, секція "Національна модель економічного зростання: стан, досвід, шляхи розвитку".
  • Ставропольцеву Ольгу В’ячеславівну, гр. Е-41м, секція "Економічні проблеми та перспективи розвитку підприємств харчування та торгівлі".
  • Назаренко Світлану Вікторівну, гр. МО-14, секція № 18 "Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних та глобалізаційних процесів".
  • Ковальчук Інну Григорівну, ДВНЗ Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, секція "Управління розвитком бізнесу".
  • Авраменко Вікторію Едуардівну, Примаченка Дениса Олександровича, гр. МР-33, ХДУХТ, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".
  • Сургай Дар’ю Андріївну, гр. Ф–1–14, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".

Дипломами ІІ ступеню:

• Гончарову Ірину Юріївну, студентку обліково-фінансового факультету, гр. Ф-41м, секція "Національна модель економічного зростання: стан, досвід, шляхи розвитку".
  • Тімченко Валерію Ігорівну, гр. Е-41м, секція "Економічні проблеми та перспективи розвитку підприємств харчування та торгівлі".
  • Сумець Наталію Вікторівну, гр. ЕП-41 Харківський національний університет будівництва та архітектури, секція "Економічні проблеми та перспективи розвитку підприємств харчування та торгівлі".
  • Чвала Ліну Сергіївну, гр. МЕ-13, секція "Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних та глобалізаційних процесів".
  • Беседіна Артема Романовича, гр. МО-15, секція "Управління розвитком бізнесу".
  • Сіроус Марину Василівну, Кучер Лілію Андріївну, гр. МР-32, ХДУХТ, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".
  • Ковалевського В.В., гр. ГР-14, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".

Дипломами ІІІ ступеню:

• Голозубову Анастасію Олександрівну, студентку економічного факультету, гр. МР-35, секція "Національна модель економічного зростання: стан, досвід, шляхи розвитку".
  • Губарєву Анну Миколаївну, гр. Е-25пр, секція "Економічні проблеми та перспективи розвитку підприємств харчування та торгівлі".
  • Єрешова Руслана Худайкулійовича, гр. МЕ-12, секція "Соціально-економічні аспекти та проблеми міжнародних інтеграційних та глобалізаційних процесів".
  • Дуду Анну Валеріївну, гр. ТТ-25, секція "Управління розвитком бізнесу".
  • Казанцеву Софію Сергіївну, гр. ТР–52, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".
  • Кутько Є.В. гр. Е–1–14, секція "Маркетингові проблеми та інновації в сучасних умовах господарювання".

Також 42 студенти, які брали участь у конференції, нагороджені грамотами.