Запрошуються студенти до участі в проекті “Інформаційні онлайн-сесії "Молодь і Європа”

Запрошуються студенти до участі в проекті “Інформаційні онлайн-сесії Молодь і Європа”.

Головною метою проєкту є поширення знань про:

• європейсько-українські відносини;
  • можливості та перспективи для студентської молоді;
  • шляхи подальшої двосторонної співпраці.

Учасники інформаційних сесій матимуть можливість дізнатися більше про особливості європейської інтреграції України, про програми стажування у Німеччині та інших країнах ЄС у період зимових або літніх канікул та поставити запитання експертам у цій галузі.

Реєструйся на інформаційні онлайн-сесії “Молодь і Європа”

Онлайн-сесії відбудуться у Харківській області за допомогою програми ZOOM о 1800.

28.01.2021 р. (26.01.2021*) - Луганська, Запорізька, Харківська, Дніпропетровська.

* - дедлайн реєстрації на онлайн-сесію

Після реєстрації на свою електронну скриньку ви отримаєте посилання ZOOM. Підключайтеся у визначений день і час за 10 хв. до початку. До зустрічі;)

Інформаційні онлайн-сесії відбуваються в рамках молодіжного проекту Профспілкової організації студентів СНУ ім. В. Даля, що проводиться спільно з Національною молодіжною радою України в рамках роекту “Зміцнення молодого громадського суспільства т а культури пам`яті” у співпраці з DBJR, BDKJ, TУСК “Обнова” та фінансової підтримки МЗС Німеччини.

#Civicsocietycooperation #NYCU #SNU #Profkom #prof-kom #ЄС #students #профспілка#ОСС