Участь у проведенні спільної із Харбінським комерційним університетом он-лайн конференції "Українсько-китайське торговельно-економічне співробітництво в умовах нормалізації епідемії"

17-18 грудня 2020 року  Харківський державний університет харчування та торгівлі взяв участь у проведенні спільної із Харбінським комерційним університетом он-лайн конференції "Українсько-китайське торговельно-економічне співробітництво в умовах нормалізації епідемії", де наші та китайські викладачі поділилися своїм баченням перспектив співпраці.

Так, професори Н.Савицька і П.Гринько в секції "Розвиток економіки і торгівлі" зробили огляд історії та перспектив розвитку українсько-китайських відносин і їх особливостей в умовах викликів епідемії COVID-19. А професори В.Евлаш, Н.Гревцева, С.Олійник, А.Радченко виступаючи в секції "Розвиток харчової промисловості" зробили доповіді про дослідження функціональних компонентів харчових ресурсів, які ростуть в холодних регіонах та про їх вплив на здоров'я людини. Крім того, це була прекрасна можливість поспілкуватися з нашими партнерами по спільній китайсько-української платформі інноваційної співпраці компанією Hua Yue Dong Fang.