Вітаємо з Міжнародним днем студента!

Ректорат та студентське самоврядування Харківського державного університету харчування та торгівлі  вітає з Міжнародним днем студента!

Студентство - воістину кращий період життя. Бажаємо вам відчути на собі всі його принади. Нехай навчання дається легко, іспити складаються швидко, а вільного часу буде все більше. Бажаємо вам, наші любі студенти, направляти весь присутній ентузіазм в потрібне русло.

Незважаючи на карантин, пам’ятайте, що поки життя надає вам всі можливості, беріть від нього все. Нехай роки, що пролітають так швидко, залишать у вашій пам'яті яскравий слід радісних і позитивних вражень!

Відео-поздоровлення від губернатора Харківської області Кучера В.О. та активних студентів ВНЗ Харкова