Нагородження кращих науковців Харківщини

12 червня 2020 р. Голова Харківської ОДА Олексій Кучер відзначив кращих науковців Харківщини. Обласні іменні стипендії отримали 40 науковців. Це 20 молодих та 20 видатних вчених.
Серед стипендіатів були викладачі нашого Харківського державного університету харчування та торгівлі: професор, доктор технічних наук, завідуюча кафедрою «Товарознавства та експертизи товарів» Дубініна Антоніна Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, завідуюча кафедрою «Економіки підприємств харчування та торгівлі ім. І.Г. Бережного» Чорна Марина Віталіївна. Олексій Володимирович поздоровив вчених та зазначив, що за ініціативи Глави держави Володимира Зеленського створено Раду з питань розвитку вищої освіти в Україні при Президентові України, це є сигналом підтримки розвитку наукової галузі на найвищому рівні. Також додав, що зробить все належне щоб Харківщина залишалася в лідерах з розвитку науки, а науковці продовжували досягати вершин.