Звернення до студентів та викладачів ХДУХТ

Відомий український бізнесмен і меценат Олександр Ярославський першим в Україні об'єднав ресурси представників бізнесу і державної влади для протидії епідемії коронавируса і його наслідків у масштабах Харківського регіону і очолив регіональний антикризовий штаб.  Сьогодні в конгрес-центрі "Kharkiv Palace Hotel 5 *", що належить О.Ярославському, пройшло планове засідання регіонального антикризового штабу, який був створений 17 березня 2020 р.  На зустріч зібралися бізнесмени і лідери інших сфер суспільного життя Харківщини, які обговорили питання збору додаткових (позабюджетних) коштів для протидії епідемії коронавируса - матеріально-технічної підтримки медичних установ, допомоги пенсіонерам.

На нараді були присутні більше 60 ключових бізнес-лідерів і шанованих людей Харківщини. Учасники зустрічі розглянули оціночну потребу міста і області в ресурсах в розрізі статей витрат. "На підтримку Харківщини я даю від сім'ї Ярославських $ 13 млн.- Це на $ 10 млн. Тест-систем, які їдуть з Китаю, і вже в понеділок-вівторок повинні бути в харківських лікарнях. Це ті $ 2 млн, про які я говорив в цей понеділок на Банковій, я переорієнтував на наш регіон, і ми вже їх розподілили на закупівлю масок та медичного обладнання. Плюс $ 1 млн., які я спочатку призначав для Харківщини. І я готовий працювати 24 години на добу: висловлюючись футбольною термінологією, до фінального свистка - поки ми не зітремо коронавірус в порошок", - сказав О.Ярославський, який першим зробив особистий внесок на ці цілі. Пожертву зробив бізнесмен, харків'янин Павло Фукс - $ 560 тис. Керівники промислових підприємств повідомили про закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів. Особисті внески в розмірі по 100 тис.грн. зробили ректор Харківського університету ім.Каразіна Віль Бакіров і Університету міського господарства Володимир Бабаєв. Решта учасників наради повинні завтра визначитися зі ступенем своєї фінансової участі.

Що стосується лідерів інших сфер суспільного життя, то в офіційному зверненні голови ради ректорів Харківських вузів, професора Віля Бакірова і президента Харківського університетського консорціуму, професора Людмили Бєлової сказано: "На Харківщині створено антикризовий штаб, який очолив Олександр Ярославський. Просимо зв'язатися зі штабом і запропонувати можливу допомогу волонтерами, засобами дезінфекції, іншими необхідними матеріалами, транспортними засобами і т.д.". Після цього студенти Харківського національного університету міського господарства ім. Бекетова записали спеціальне відео, в якому закликали молодь і жителів міста долучитися до роботи антикризового штабу для надання волонтерської допомоги тим, кому вона може знадобитися в період епідемії.

Студентське самоврядування Харківського державного університету харчування та торгівлі на чолі з Турбиним Андрієм звертається з закликом до всіх небайдужих студентів і викладачів надати волонтерську допомогу в період епідемії. Бажаючі можуть записатися на сайті "Активний ХДУХТ" в Instagram або по телефону (095)7048140.

Звернення до студентів та викладачів ХДУХТ (рос) Ознайомитись