Святкування 8 березня в університеті

8 березня 2020 року  в стінах Харківського державного університету харчування та торгівлі відбулося урочисте привітання наших найкращих українських жінок з Міжнародним жіночим днем!Кожній дамі вручали при вході троянду та надали можливість витягнути передбачення-привітання. А одна з жінок, що витягнула поздоровлення з сюрпризом, отримала окремий подарунок!

Спочатку ректор привітав усіх красунь нашого університету та побажав залишатися такими ж сильними, чаруючими та неперевершеними.

Далі тривали виступи колективів : бального танцю – Прованс, народного – Дружба, сучасного – Graceful Girls.
Катерина Семигук, Миронова Мирослава порадували гостей запальними піснями. А родзинкою концерту був виступ нашого студента з Нігерії – Пітера, який виконав пісню We are the world.

Дякуємо голові профспілки університету, проректору з гуманітарно-виховної роботи, директору ПС «Сучасник», Студентському самоврядуванню та студентам старших курсів за допомогу в організації свята.