Практика в Італії

3 березня 2020 року  Харківський державний університет харчування та торгівлі відвідала делегація на чолі із президентом Асоціації U.C.M. – Italy "Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy"  (м.Фоджа, Італія) Паоло Брешиа, та у складі менеджерів проєкту Euroest Олександра Ковбаси та Олени Герасименко.

Метою візиту було підписання угоди про партнерство щодо організації міжнародної виробничої практики для студентів нашого університету на базі підприємств готельно-ресторанного бізнесу південної Італії.  Студенти зможуть розвити професійні навички на посадах помічників офіціанта, кухаря, піццайоло, бармена, адміністратора залу, та покращити рівень володіння італійської мови. По завершенні проходження практики, студенти матимуть отримати сертифікат італійської школи кулінарії Settima Luna, що є дуже важливим при їх подальшому працевлаштуванні як в Україні, так і в країнах Європейського союзу.