Стажування в Туреччині

2 березня 2020 року  ректором університету професором Черевком О.І. було підписано угоду із рекрутинговою та консалтинговою компанією "ASA MANPOWER" (Туреччина), метою якою є реалізація програми професійної практики і стажування студентів університету на підприємствах готельного бізнесу і туризму в Турецькій Республіці.

У зв'язку з цим оголошуються конкурс на участь у програмі 5-місячного стажування у провідних п'ятизіркових готелях Туреччини на посадах: працівник офісу по роботі з гостями (Guest Relations), фронт-офіс (Reception), гуртки по роботі з дітьми (mini-club), сервіс харчування (офіціант, бармен, кухар, кондитер). Компанія гарантує візову підтримку, медичне страхування, житло, харчування, переліт в обидва боки, та стипендію у розмірі 500$/місяць.

Подробиці у міжнародному відділі університету (к.77), або у відділі працевлаштування (к.201А).