Вітаємо Фатюшину Анну, студентку економічного факультету, з отриманням титулу "Міс ХДУХТ-2019"!

27 листопада 2019 року в нічному клубі "Болеро" проходив конкурс краси, таланту та інтелекту "Міс ХДУХТ-2019". У цей вечір як глядачі так і самі учасниці і хвилювалися, і захоплювалися, і розчулювалися, і звісно ж раділи!

Перший вихід дійсно здивував усіх присутніх – яскраві та пристрасні дівчата дефілювали в червоних сукнях. Далі наші дівчата захоплювали своїми талантами – вражали  різноманіттям танцювальних постановок, а також підкорювали вокальними здібностями. Кожна конкурсантка, завдяки ідеї виступу, відрізнялася та демонструвала свою індивідуальність та чарівність.

Другий вихід учасниць визвав вирій емоцій та запалив увесь клуб. Запальні, чіткі, буйні,  жваві, граціозні та спокусливі рухи в симбіозі створили шалений і стильний танець! Родзинкою вечора були веселі та усім дуже знайомі музичні композиції у виконанні вокально-інструментального ансамблю нашого рідного університету "Фарт.Ух Бенд".

Дуже ефектним був і фінальний вихід конкурсанток у вечірніх сукнях, одразу після якого наших дівчат чекав останній, новий етап конкурсу – інтелектуальна частина.

Одним з шановних гостей на нашому святі був народний депутат України ІХ скликання, екс-декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства та експертизи товарів нашого університету - Одарченко Андрій Миколайович, від якого переможниця конкурсу отримала грошовий приз.