Голова наукового сектору студпарламенту університету Артем Семенов взяв участь у міжнародному тренінговому курсі "Conflict mapping", що проходив у м. Мадрид (Іспанія)

Вже вкотре наш студент стає учасником чергового міжнародного проекту! Голова наукового сектору студентського парламенту університету Артем Семенов взяв участь у міжнародному тренінговому курсі "Conflict mapping", що проходив з 7 по 11 жовтня у мальовничому передмісті Мадриду в Іспанії.

Молодіжні лідери з 8 різних країн світу обговорювали питання прав людини, свободи, лібертаріанства, ненасильницької комунікації та ін.

Учасники мали змогу дослідити казкову архітектуру Мадриду, подивитися на дивовижний Акведук у старому місті Сеговія та насолодитися безкрайніми хвойними лісами Серседільї. За будь-якими подробицями щодо можливостей участі у подібних проектах кожен бажаючий студент може звернутися до Артема або у кабінет 26а.