Ярмарок вакансій в університеті

17 жовтня 2019 року  організовано та проведено Ярмарок вакансій ХДУХТ - проект, присвячений питанням розвитку кар’єрних можливостей студентів і випускників. Організований Відділом сприяння працевлаштуванню та Харківським обласним центром зайнятості, він зібрав представників більш ніж 20 компаній, які готові запропонувати роботу нашим випускникам.

В холі університету працювала виставка компаній роботодавців. Серед яких відомі супермаркети: "Сільпо", "РОСТ", "КЛАСС", "АШАН", мережа ресторанів "Япошка", "Гастро", ТОВ "Мівіна",пивзавод "Рогань", м’ясокомбінат "РОГАНСЬКИЙ", Харківська бісквітна фабрика, КФ "Харків’янка", провідні банки: "Приват Банк", "Райффайзен Банк Аваль", "Ощадбанк", ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ", KHARKIV PALACE HOTEL, та інші.Під час відкриття заходу начальник відділу організації профорієнтації Харківського обласного центру зайнятості Наталя Пахуча відзначила: "Сьогодні Харківська служба зайнятості надаєусім присутнім студентам унікальну можливість – отримати інформацію щодо можливостей працевлаштування, зорієнтуватися у власних професійних схильностях з тим, щоби в найближчому майбутньому стати професіоналом у своїй галузі". Велике зацікавлення викликало комп’ютерне профдіагностичне тестування для визначення професійних нахилів і здібностейвідвідувачів. Фахівці служби зайнятості консультували щодо підбору майбутньої роботи. Студенти мали можливість дізнатися про актуальні вакансії на ринку праці, поспілкуватися з роботодавцями та визначитися з подальшим шляхом розвитку своєї кар’єри після закінчення університету.Усім гостям ярмарку було запропоновано чай, каву, солодощі.