Посвята першокурсників у студенти університету

31 серпня 2019 року ПС "Сучасник" відбулася "Посвята першокурсників в студенти університету" в одному з найкращих Вузів країни! Наш університет знову зустрічає першокурсників.

Студентів вітали ректор університету, почесні гості: Скуратович Євгенія Кузьмівна – голова громадського руху підприємців і роботодавців «Торгова єдність», член наглядової ради університету, випускник нашого університету; Одарченко Андрій Миколайович – народний депутат України 9 скликання, доктор технічних наук, професор кафедри товарознавства та експертизи товарів нашого університету.

Студентський парламент вручив першокурсникам символічний ключ знань, пуд солі і студентський квиток. Концерт завершився святковим феєрверком.