ВСІ НОВИНИ       

Регіональна нарада-семінар Міністерства освіти і науки

26 червня 2019 року на базі Харківського державного університету харчування і торгівлі відбулася регіональна нарада-семінар Міністерства освіти і науки України стосовно вступної кампанії 2019 року та Умов прийому до закладів вищої освіти.

Для участі у семінарі зареєструвалися представники більше 150 закладів вищої освіти Харківської, Сумської, Полтавської, Луганської та Донецької областей.

Учасниками семінару стали проректори, відповідальні секретарі приймальних комісій та адміністратори ЄДЕБО закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста та освітніми ступенями бакалавра, магістра та доктора філософії усіх форм власності та сфери управління.

На семінарі, що відбувся під головуванням ректора ХДУХТ Черевка О.І., представники Міністерства освіти і науки України - державні експерти Директорату вищої освіти і освіти дорослих Кернична Анжеліка Євгенівна та Носок Віталій Йосипович роз’яснювали особливості вступу на молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора філософії, а також проінформували присутніх щодо змін, які відбулися в Умовах прийому з моменту їхнього затвердження у 2018 році.

Під час зустрічі від представників навчальних закладів пролунали більше 70 питань, відповіді на які дали представники Міністерства. Окремі питання та відповіді на них найближчим часом з’являться на сторінці сайту Міністерства освіти і науки України у розділі «Поширені запитання-відповіді про вступ 2019».