Футбольна команда ХДУХТ - чемпіон м. Харкова серед команд Закладів вищої освіти 2018/2019!

Футбольна команда Харківського державного університету харчування та торгівлі стала чемпіоном м. Харкова серед команд Закладів вищої освіти 2018/2019. Шлях до чемпіонства футбольної команди ХДУХТ був нелегким.

У другій підгрупі, куди потрапила команда нашого університету, на них чикали дуже серйозні суперники: ФК ХАКУ ХАІ, ФК ХНУРЕ, ФК НФАУ, ФК ХНАДУ, ФК ХДАФК-2, ФК НЮУ та ФК ХНУМГ. Наші футболісти виграли 11 матчів, забили 41 м’яч, взяли 32 очки, що дало можливість посісти у своїй підгрупи 2-ге місце.

У півфіналі ми зустрічалися з командою Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Гра була дуже важкою, але, з рахунком 3:2 наша команда отримала вольову перемогу та вихід до фіналу, де на нас чекали футболісти першої команди Харківської державної академії фізичної культури.

У фіналі з рахунком 6:1 ми впевнено перемогли ФК ХДАФК-1 і вперше в історії нашого університету стали чемпіонами м. Харкова серед команд Закладів вищої освіти.

ФК ХДУХТ висловлює велику подяку ректору університету Черевку Олександру Івановичу, ректорату за допомогу і підтримку команди на чемпіонському шляху.

До чемпіонського складу футбольної команди ХДУХТ входять наступні студенти:

• Скринник Дмитро
  • Соломаха Ілля
  • Золотаренко Павло
  • Жиров Андрій
  • Морозюк Роман
  • Руденко Андрій
  • Панкратов Руслан
  • Ємець Владислав
  • Обушко Євгеній
  • Чоломбітько Віталій
  • Бондаренко Данило
  • Сиротенко Максим
  • Хандога Богдар
  • Шафоростов Роман
  • Філоненко Артем
  • Зима Дмитро
  • Усенко Максим

Головний тренер команди – ст. викл. кафедри фізичного виховання та спорту Пляшешник Анатолій Миколайович.

Вітаємо футболістів нашого університету, тренера команди Пляшешника А.М. з цим успіхом та бажаємо яскравих перемог та подальших спортивних успіхів!