Урочисте нагородження студентів 1 курсу Науково-навчального інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ

28 травня 2019 року на засіданні Вченої ради ХДУХТ відбулося урочисте нагородження студентів 1 курсу Науково-навчального інституту харчових технологій та бізнесу ХДУХТ, які взяли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018/2019 н.р. зі спеціалізації "Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика" із роботою "Дослідження кривої Вівіані".

Висловлюємо величезну подяку науковому керівнику - Тормосову Юрію Михайловичу, за підготовку та супровід юних дослідників. А також вітаємо наших студентів: Семенова Артема Андрійовича , Михайлову Анастасію Валеріївну, Михайлова Богдана Валерійовича!