Підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" у 2018-2019 н.р.

23 квітня 2019 року в Харківському державному університеті харчування та торгівлі проведено науково-практичну конференцію, на якій було підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації "Економіка та управління у сфері торгівлі" 2018-2019 н.р. Для участі у ІІ турі Конкурсу надійшло 80 робіт, авторами яких стали 88 студентів з 34 вищих навчальних закладів, з 17 міст України.

Для участі у підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 22 автори, що представили членам Галузевої конкурсної комісії результати своїх наукових досліджень.

За результатами захисту наукових робіт дипломами І ступеня було нагороджено студентів:

• Університету імені Альфреда Нобеля;
  • Державного університету "Житомирська політехніка";
  • Київського національного торговельно-економічного Університету;
  • Львівського торговельно-економічного університету;

дипломами ІІ ступеня було нагороджено студентів:

• Київського національного університету технологій та дизайну;
  • Луцького національного технічного університету;
  • Одеського національного політехнічного університету;
  • Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;
  • Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ;
  • Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича;

дипломи ІІІ ступеня було вручено студентам, які представляли:

• Запорізький національний університет;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Одеську національну академію харчових технологій;
  • Одеський національний економічний університет;
  • Полтавську державну аграрну академію;
  • Сумський державний університет;
  • Харківський навчально-науковий інститут ДВНЗ "Університет банківської справи";
  • Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

За креативність ідей та високий рівень наукової роботи нагороджено грамотами 5 студентів.

Вітаємо переможців!