Спортивне свято університету

23 квітня 2019 року в районі Лугопарку було організовано та проведено Спортивне свято з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 і 9 травня – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З цієї нагоди, за підтримки ректора Харківського державного університеті харчування та торгівлі, професора Черевка Олександра Івановича, ректорату університету, кафедрою фізичного виховання та спорту сумісно з громадськими організаціями університету – первиною профспілковою організацією (Голова Дуб В.В.), первинною профспілковою організацією студентів (Голова Лебединець І.В.) та студентським самоврядуванням університету (Голова Остроушко С.), 23 квітня 2019 р. в районі Лугопарку було організовано та проведено Спортивне свято.

Метою даного заходу було: сприяння військово-патріотичному вихованню студентів; виховання у них морально-вольових якостей, необхідних для успішного навчання і подальшої трудової діяльності; визначення сильніших команд університету.
Під час проведення заходу були привітання ректора університету, вшанування хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні, покладання квітів до братської могили, нагородження кращих студентів-спортсменів університету. Також, лунали пісні на військову тематику, про Україну, про спорт.
Після офіціальної частини, були проведені спортивні змагання серед команд інституту та факультетів університету. Спортивна програма заходу включала в себе воєнізовану естафету, перетягування канату, легкоатлетичну естафету 4х75м, метання гирі вагою 16кг, змагання з армспорту.

Спортсмени та гості Спортивного свята на свіжому повітрі мали нагоду скуштувати справжню польову кашу, смачні пиріжки з ароматним компотом. Всі учасники Спортивного свята отримали масу задоволення, гарний настрій та заряд бадьорості перед напруженою сесією.

Всього у заході взяло участь більше ніж 150 студентів університету.