Участь команд університету у грі "Що? Де? Коли?" у встановленні національного інтелектуального рекорду із найбільшої кількості команд, які одночасно брали участь у грі

23 березня 2019 року на базі спорткомплексу Національного аерокосмічного університету ім.. М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут" було встановлено національний інтелектуальний рекорд із найбільшої кількості команд, які одночасно брали участь у грі "Що? Де? Коли?".

На заході були присутні більше 1700 студентів. Всіх привітала зі встановленням рекорду голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична. Від нашого університету у грі взяли участь 10 команд. Головна вимога до учасників – уміння оригінально і швидко мислити.  Три години яскравої цікавої емоційної інтелектуальної гри промайнули на одному диханні.