Особисті змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед жінок професорсько-викладацького складу та співробітників університету

6 березня 2019 року  в нашому університеті пройшли особисті змагання зі стрільби із пневматичної гвинтівки серед жінок професорсько-викладацького складу та співробітників Харківського державного університету харчування та торгівлі, присвячені Міжнародному жіночому Дню 8 Березня. Змагання були організовані й проведені кафедрою фізичного виховання та спорту з підтримки ректора університету доктора технічних наук, професора Черевка Олександра Івановича.

В змаганнях взяло участь 34 представниці прекрасної статі. Переможцями та призерами змагань стали: І місце – діловод Навчально-наукового інституту харчових технологій та бізнесу Інютіна Яна Андріївна; ІІ місце – доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Гревцева Наталія В’ячеславівна; ІІІ місце – завідувач кафедрою бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, професор Бочуля Тетяна Володимирівна.