ВСІ НОВИНИ       

З Днем Народження, Олександрe Владиленовичe!

Випускник нашого вузу Олександр Ярославський - дуже цікава людина, відкритий і приємний співрозмовник, який із задоволенням ділиться особистими лайфхаками про життя і бізнес. У цьому ми переконалися, коли особисто поспілкувалися з ним 13 листопада на відкритій лекції в нашій спільній альма-матер.

А, головне, поради та життєві спостереження Ярославського гранично прості і яскраво сформульовані, багато хто з них - готові меми для соціальних мереж. Нам дуже хочеться показати світу ці потенційно крилаті фрази успішного українського бізнесмена і далекоглядного досвідченого інвестора. І у відповідь на його подарунок нам - зустріч в стінах університету - ми вирішили зробити Олександру Владиленовичу подарунок до дня його народження.

5 грудня ми запускаємо спеціальний аккаунт у Instagram https://www.instagram.com/yariki0512/, де ми з задоволенням поділимося найсмачнішим, на наш погляд, з того, що почули від Ярославського самі. І будемо далі збирати нові яскраві цитати.
Так що заходьте за посиланням, підписуйтесь на аккаунт  https://www.instagram.com/yariki0512/ і стежте за його оновленнями.

Нам було дуже цікаво - не пропустіть нагоду!