Робоча зустріч Голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О. з колективом університету

23 жовтня 2018 року  пройшла робоча зустріч Голови Харківської обласної державної адміністрації Світличной Ю.О. з колективом університету.

Юлія Олександрівна вручила державну нагороду проректору з наукової роботи, доктору технічних наук, заслуженому діячу науки и техніки Михайлову В.В. та нагородила грамотами викладачів університету: зав. кафедри іноземної мови Борисову А.О., зав кафедри міжнародної  економіки Кот О.В., зав кафедри економіки управління Гросул В.А., професора кафедри економіки підприємства харчування та торгівлі Смольнякову Н.М., доц. кафедри. фізичного виховання Кудряшова І.О.

Юлія Олександрівна провела особистий прийом викладачів та співробітників університету, в кількості 12 осіб. Жодне з озвучених запитань не залишилося без уваги.