Посвята першокурсників у студенти університету

31 серпня 2018 року ПС "Сучасник" відбулася "Посвята першокурсників в студенти університету" в одному з найкращих Вузів країни! Наш університет знову зустрічає першокурсників.

Студентів вітали ректор університету, почесні гості: Котковський Володимир Романович – голова адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради; Калачова Світлана Миколаївна – начальник управління розвитку споживчого ринку департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації; Китайгородська Вікторія Володимирівна директор департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради; Скуратович Євгенія Кузьмівна – голова громадського руху підприємців і роботодавців «Торгова єдність», член наглядової ради університету, випускник нашого університету; Отець Андрій настоятель храма Софії премудрости Божиї.

Студентський парламент вручив першокурсникам символічний ключ знань, пуд солі і студентський квиток. Концерт завершився святковим феєрверком.