Вітаємо Гросул Вікторію Анатоліївну, д.е.н., професора, завідуючу кафедрою економіки та управління, з перемогою в конкурсі на здобуття іменних стипендій Харківської обласної державної адміністрації в галузі науки у 2018 році

Вітаємо Гросул Вікторію Анатоліївну,  д.е.н., професора, завідуючу кафедрою економіки та управліня з перемогою з перемогою у конкурсі на здобуття іменних стипендій Харківської обласної державної адміністрації в галузі науки у 2018 році та одержанням стипендії імені Михайла Івановича Туган-Барановського в галузі економіки за особисті досягнення в науці, вагомий внесок у вирішення науково-технічних та соціально-економічних проблем Харківської області.

Від щирого серця бажаємо Вікторії Анатоліївні натхнення та подальших вагомих перемог!