Вітаємо Гаєву Альону Ігорівну, студентку 4 курсу обліково-фінансового факультету, з призовим ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Організація і методика аудиту"

25-27 квітня 2018 року на базі Миколаївського національного аграрного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації із дисципліни "Організація і методика аудиту". В олімпіаді взяли участь 147 студентів із 52 закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації.

Переможцем ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Організація і методика аудиту" серед закладів вищої освіти України ІІІ-ІV рівня акредитації стала студентка 4 курсу обліково-фінансового факультету Гаєва Альона Ігорівна, отримавши диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо Гаєву Альону Ігорівну з призовим ІІІ місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Організація і методика аудиту", Бочулю Тетяну Володимирівну – завідувача кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, д.е.н., професора, наукового консультанта з підготовки за дисципліною "Організація і методика аудиту" та Наумову Тетяну Анатоліїівну, к.е.н., доцента кафедри бухгалтерськго обліку, аудиту та оподаткування, наукового консультанта з підготовки за дисципліною "Організація і методика аудиту" з перемогою та бажаємо нових здобутків!