13-14 вересня 2018 року У межах реалізації проекту за програмою Erasmus+ "Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва"  у м. Батумі (Грузія) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Молодіжне підприємництво в країнах Східного партнерства: досвід формування та перспективи розвитку" на базі Батумського державного університету Шота Руставелі..

Наукові напрямки конференції:

• Підприємництво молоді: роль, досвід, проблеми та перспективи розвитку в країнах Східного партнерства;
  • Інституційні, правові, організаційні, фінансові та соціальні передумови розвитку й підтримки молодіжного підприємництва в країнах Східного партнерства;
  • Інноваційні методи та програми підтримки підприємницької ініціативи молоді: досвід країн ЄС та Східного партнерства;
  • Досвід країн ЄС для розвитку підприємницької екосистеми в країнах Східного партнерства;
  • Місце і роль системи освіти в розвитку молодіжного підприємництва. Молодіжне підприємництво та інформаційні технології;
  • Роль соціального підприємництва в розвитку економіки країн Східного підприємництва.

Початок подачі заявок (реєстрації) учасників конференції - 1 травня 2018 року. Кінець подачі заявок  - 1 липня 2018 року. Повідомлення про прийняття (відхилення) доповіді до 10 липня 2018 року.

ОФІЦІЙНІ РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: англійська, грузинська, російська.

Для участі в конференції необхідно до 1 липня 2018 року надіслати заявку в електронному вигляді (форма додається) та доповідь (російською або англійською мовою), оформлені відповідно до правил (шаблон додається) за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Оргкомітет в листі повідомить про отримання заявки і доповіді.

До початку конференції прийняті матеріали будуть опубліковані в збірнику праць конференцій в електронному вигляді.

За результатами доповідей відібрані програмним комітетом праці (за бажанням авторів) можуть бути опубліковані в журналах INTELECTI (ISSN 1512-0333), Journal of Business Management (ISSN 1691-5348).

Пересилання видань з публікаціями проводиться на вимогу авторів післяплатою. При необхідності буде надано сприяння в поселенні (номера готельного типу) і надіслано запрошення на конференцію. Дата і час виступу на конференції будуть узгоджені з учасниками (в першу чергу іногородніми).
Будемо раді надати сприяння і допомогу учасникам конференції.

Контактні дані:

Батумський державний університет Шота Руставелі
6010, Грузія, м Батумі, вул. Ніношвілі 35
Тел.: +995 599 27 66 00; +995 593 30 59 74; +995 57999 97 18
Сайт: http://heifye.hduht.edu.ua/

Інформація про конференцію доступна за посиланням https://drive.google.com/open?id=1piFcDs0J8AiDWbH_WDFxpBsaq74Mfk_j