Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Долучився до відзначення цієї дати й НОК України, який активно підтримує дану ініціативу та підготував чимало заходів по всій країні, а саме майстер-класи уславлених спортсменів, зустрічі з Олімпійськими чемпіонами та призерами, різноманітні конкурси та лекції на спортивну тематику тощо.

В рамках цього свята, у нашому університеті відбулася зустріч студентів ХДУХТ з майстром спорту з біатлону, членом збірної команду України серед ветеранів з лижних гонок, ст. викл. кафедри фізичного виховання та спорту Чернихом Михайлом Митрофановичем, де студенти багато-чого узнали про такий вид спорту як лижні гонки, про успіхи українських ветеранів на міжнародних змаганнях, про їх подальші плани підготовки та участі у майбутніх змаганнях різного рівня.

Також, були проведені майстер-класи для студентів ХДУХТ з шахів (ст. викл. Левченко М.О.), з гирьового спорту (ст. викл. Артюгін А.В.), настільного тенісу (ст. викл. Русанов М.В.).

Кафедра фізичного виховання та спорту вітає весь професорсько-викладацький склад та студентів нашого університету з Міжнародним днем спорту на благо розвитку та миру, бажає олімпійського здоров’я та наснаги, гарного настрою і оптимізму!