Вітаємо Струпову Аліну Геннадіївну - магістранта ОФФ, робота якої здобула І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності "Облік і оподаткування"

30 березня 2018 року на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Облік і оподаткування".

Вітаємо  Струпову Аліну Геннадіївну - магістранта ОФФ, робота якої здобула І місце, Бочулю Тетяну Володимирівну – завідувача кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування, д.е.н., професора – наукового консультанта студентської роботи та Кашперську Анастасію Іванівну – старшого викладача кафедри бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування – наукового керівника студентської роботи.