ВСІ НОВИНИ       

Міжнародний чемпіонат "Молодь і підприємництво" -2018

15-19 травня 2018 року відбудеться Міжнародний чемпіонат "Молодь і підприємництво" (далі МіП), який проводиться в рамках реалізації проекту "Higher education institutions for youth entrepreneurship" (http://heifye.hduht.edu.ua) за програмою Erasmus +.

Міжнародний чемпіонат "Молодь і підприємництво" – це підсумковий захід роботи команд за навчальний рік, коли для великої аудиторії, на суд професійного журі представляються комерційні проекти, які здійснювалися студентами протягом навчального року.

Завдання МіП:

  • підтримка та розвиток ініціативи в молодіжному середовищі та співпраці з бізнес-спільнотою та владою;
  • виявлення і формування творчих і лідерських здібностей молоді;
  • пропаганда ідеї безперервної самоосвіти молоді, необхідної для досягнення успіху в майбутній професійній діяльності;
  • створення механізму практичної підтримки й супроводу проектів на початковій стадії їх реалізації;
  • надання можливості бізнес-спільноті в пошуку й підборі кадрів.

У МіП можуть брати участь команди студентів закладів вищої освіти, учнів коледжів, шкіл, інші молодіжні команди (до 6 осіб) та керівник команди. Команди можуть запрошувати спостерігачів, а також представників бізнес-спільноти в якості журі та партнерів МіП-програми.

У МіП-чемпіонаті можуть брати участь команди з країн Східного Партнерства та інших країн. Робоча мова російська. Виступ команди може бути англійською мовою.

До 13 квітня 2018 року команди представляють в оргкомітет Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. заявку на участь в МіП-чемпіонаті за встановленою формою http://cbo.i-bteu.by/index.php/mip-chempionat/zayavka/.

Оргкомітет розглядає документи, що поступили й приймає рішення про участь команд у МіП, які запрошуються офіційним листом.
Виступи команд можуть включати в себе досягнення за навчальний рік, представлення проектів (не більше трьох), що мають комерційну основу:

  • співпраця з бізнес-спільнотою (стажування, практика, робота);
  • реалізовані проекти на замовлення бізнесу;
  • Startup-ідеї для бізнесу;
  • представлення створеного і / або реалізованого студентами бізнесу.

Контактні дані:

Центр бізнес-освіти БТЕУ. проспект Жовтня, 50, м Гомель.
Республіка Білорусь. 246029.
Трусевич Ірина Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, керівник Центру бізнес-освіти БТЕУ, координатор програми "Молодь і підприємництво"
Тел. моб .: +375 29 653 68 70
Тел.міськ .: +375 232 40-65-69
Факс: +375 232 40 58 80
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт: http://cbo.i-bteu.by/index.php/mip-chempionat/
Skype: irina.trusevich

Листівка МіП

Довідково. Проект реалізується за програмою Еразмус+ КА2 Розвиток потенціалу молоді. Країни Східного Партнерства партнерством з 7 університетів з 6 країн Східного партнерства та ЄС: Харківський державний університет харчування та торгівлі, Академія економічної освіти Молдови, Технічний університет Молдови, Батумський державний університет ім. Ш. Руставелі, Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації, Вірменський державний економічний університет, Вища школа бізнесу, мистецтв і технологій "RISEBA". Ідею проекту є активізація молодіжного підприємництва в контексті європейської інтеграції як всередині країн, так і між країнами Східного партнерства та ЄС з використанням досвіду створення успішних бізнес-моделей в країнах Східного партнерства. Більше про проект на сайті http://heifye.hduht.edu.ua