ВСІ НОВИНИ       

Президент України Петро Порошенко вручив свідоцтва та знаки лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2017 року молодим науковцям нашої держави

Президент України Петро Порошенко вручив свідоцтва та знаки лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2017 року молодим науковцям нашої держави.  Зустріч відбулася 22 лютого 2018 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

На церемонію було запрошено 23 науковця, які представляли 11 робіт. Серед лауреатів і колектив науковців ХДУХТ – Гринченко Н.Г., Неклеса О.П., Нагорний О.Ю., Плотнікова Р.В., який представляв роботу "Інноваційні технології харчової продукції, одержаної шляхом сферифікації". Дана робота  є результатом грунтовних досліджень, які виконано в межах співпраці науково-виробничого кластеру ХДУХТ з підприємствами харчової промисловості.

У фойє корпусу, де проходила церемонія нагородження, було розгорнуто виставку-презентацію, на якій експонувалися проекти лауреатів. За словами Президента України "…сьогодні Україна повинна створити всі умови, щоб і випускники вищих навчальних закладів, і вчені мали можливість себе реалізувати. Дивлячись в очі сьогоднішнім молодим вченим і школярам – майбутнім вченим, мені приємно бачити, що у них очі горять, що вони вірять в те, що вдасться реалізувати свої напрацювання. Україна сьогодні потребує ваших інноваційних підходах до вирішення актуальних проблем".