Вітаємо Грінько Аллу Павлівну, декана факультету менеджменту, з перемогою в номінації "Декан факультету" в ХІХ обласному конкурсі "Вища школа Харківщини – Кращі імена"

28 листопада 2017 року був проведений ХІХ обласний конкурс "Вища школа Харківщини – Кращі імена", у якому в номінації "Декан факультету" стала переможцем та отримала нагороду – д.е.н., професор, декан факультету менеджменту Харківського державного університету харчування та торгівлі Грінько Алла Павлівна.

Привітали та підтримали Грінько Аллу Павлівну керівництво університету – ректор, д.т.н., професор  Черевко Олександр Іванович, перший проректор к.е.н., професор Янчева Ліана Миколаївна, викладачі та студенти Харківського державного університету харчування та торгівлі.

Бажаємо Аллі Павлівні творчого натхнення та успіхів у трудовій та науковій діяльності!