ВСІ НОВИНИ       

До уваги студентів! Розпочався конкурс благодійного проекту "Фонд Бориса Колеснікова" "Харчові технології 2018".

До уваги студентів! Розпочався конкурс благодійного проекту "Фонд Бориса Колеснікова" "Харчові технології 2018". 30 переможців конкурсу відвідають Міжнародну виставку “ISM 2018” в Німеччині в січні 2018 року. Всі витрати, пов’язані з поїздкою переможців до Німеччини Фонд бере на себе (переліт за маршрутом, проживання, харчування, вхідні квитки на виставку)..

Зареєструватися в конкурсі студенти можуть через офіційний сайт Фонду Бориса Колеснікова http://kolesnikovfund.org/, де на банері натиснуть на проект "Харчові технології-2018" та перейдуть на форму реєстрації або за посиланням: http://kolesnikovfund.org/ru/pischevik-2018  до 10 грудня 2017 року (включно).

Важливо!!! Просимо студентів, які зареєструвалися в конкурсі, подати інформацію відповідальним особам ХДУХТ (Зазначити ПІБ студента, тему проекту, групу та курс):

  • Афоніна Тетяна Миколаївна, відділ організаційно-інформаційної роботи, кімн. 41, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
  • Касабова Катерина Рубенівна, деканат ННІХТБ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..