Участь університету в XII виставці освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017"

Найбільша на сході України міжнародна спеціалізована виставка "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном" два рази на рік протягом останніх семи років відкриває свої двері для відвідувачів. Багаторічна виставка "Освіта Слобожанщини" стала традиційно корисним заходом для абітурієнтів. Це компас для допитливої і зацікавленої молоді та хороший фактор мотивації для тих, хто в пошуку. Саме ця виставка допомагає закласти ґрунтовний фундамент власної кар’єри і зробити певні кроки до серйозних інвестицій в своє майбутнє.

І в цьому році, не порушуючи традиції, з 9 по 11 листопада організатори і учасники виставки радо зустріли гостей у харківському Палаці спорту. У XII виставці освітніх закладів приймали участь більше 50 учасників – представників Ізраїлю, Німеччини, Словаччини, Словенії, Польщі, а також провідні ВНЗ Харківської області, серед яких і Харківський державний університет харчування та торгівлі!

Всіх зацікавлених осіб представники ХДУХТ ознайомили з роботою університету, перспективністю спеціальностей, яким навчають, з особливостями вступної компанії у 2018 р., можливостям підготовки до ЗНО на базі університету тощо.

Наприкінці роботи виставки її організатори відзначили значний внесок Харківського державного університету харчування та торгівлі у розвиток освітнього простору Слобожанщини та вручили представникам нашого університету відповідний дипломом!